🍳 Kahvaltı

🍔 Öğle Yemeği

🥘 Akşam Yemeği

🍺 Alkol

☕ Çay,kahve

🍰 Tatlı

🚬 Sigara içilebilir alan

📶 Wi-fi

☀️ Açık Alan

09:30-00:30

Yılın her ayı açık

Limon Gümüşlük

Limon Gümüşlük’ü gelin işletmecilerinin ağzından dinleyin:

“Myndos antik kentini, Kardak adalarını ve muhteşem deniz manzarasını ayaklarınızın altına seren Limon’da aynı zamanda önünüze şahane de bir sofra kurulacak. Geniş lezzet yelpazesinde; sabah ağaçların gölgesinde zengin bir köy kahvaltısı, akşam üzeri büyülü günbatımıyla birlikte yudumlanan lezzetli içkiler ve gece yıldızların altında kurulan zengin sofralar.

16 yıldır şenlikli mutfağı, neşeli servis elemanları, rengarenk çiçekleri, ağaçları ve olağanüstü günbatımlarıyla benzersiz bir mekan olan Limon size yarımadanın hiç bilmediğiniz tadını cömertçe sunacak.”

Gerçekten de Limon Gümüşlük yukarıda anlatılanlardan az değil. Hatta fazlası vardır. Güneşin batışını sanki gözünüzle görmüyor ruhunuzla hissediyor gibisiniz burada. Tabii biz kahvaltısı için gittik ama bir dahaki sefere akşam yemeği için de gideceğiz ve güneşin batışını kesinlikle izleyeceğiz.

Kahvaltıda sundukları ürünlerin hepsi doğal, hepsini ya kendi bahçelerinden topluyorlar ya da komşu bahçelerden. Topladıkları bu ürünlerden de çeşitli kahvaltılıklar yapıyorlar ve sofranıza sunuyorlar. Sizlere de parmaklarınızı yemek kalıyor.

Haftanın belirli günleri de Limon Gümüşlük’te jazz müzik çalınıyormuş akşamları. Antika koltuklardan ve masalardan oluşan,limon ağaçları altına yapılmış,toprağın halı niyetine kullanıldığı dekorasyonu ortamı iyice farklı kılıyor zaten.

E bu kadar güzel bir mekanın elbette ki müşterileri devamlı oluyor. Bu yüzden kahvaltı için ya da akşam yemeği için gitmeden önce muhakkak rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Limon Gümüşlük İletişim Bilgileri

📞 0554 740 62 60

📍 Gümüşlük, 10. Yıl Sk., 48970 Bodrum/Muğla

Gümüşlük’te kahvaltı yapmak için sadece Limon Gümüşlük yok tabii ki. Bizim beğendiğimiz diğer 2 kahvaltı mekanı alternatifini de aşağıya bırakalım hemen.

Bodrum kahvaltı mekanları - Limon Gümüşlük

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yok

Yorum Bırak

Değerlendirme