🍳 Kahvaltı

🥐 Atıştırmalık

☕ Çay,kahve

🍰 Tatlı

🚬 Sigara içilebilir alan

📶 Wi-fi

👨‍🦼 Engelli dostu

🏚️ Şehir manzarası

07:30-22:00

Yılın her ayı açık

Kırıntı Simit Cafe Kahvaltı Salonu

Gümbet’te bulunan Kırıntı Simit Cafe Kahvaltı Salonu’nun bize kalırsa en güzel yanı işletmecilerin ve personelin güler yüzü. Daha ilk adımınızı atar atmaz o kadar sıcak bir şekilde karşılıyorlar ki sizi sizin de yüzünüz gülüyor hemencecik. Zaten sizi bir de mis gibi kokan simitler, poğaçalar karşılıyor ve karnınız aç değilse dahi acıkmaya başlıyorsunuz. Bir yanda da tatlılar dizilmiş, yemeğimi yesem de biraz da şu tatlıların tadına baksam diye iç geçiriyorsunuz.

Biz simit tabağı söyledik ve oldukça da memnun kaldık. Sımsıcak bir simit geldi önümüze yanında domates, peynir yumurta ve çay. Basit ama oldukça doyurucuydu. Ardından da tatlı yemeye koyulduk. Sadece kahvaltısı değil tatlıları da bir efsane. Kesinlikle deneyin. Göze çok hitap ediyor zaten. Canınız muhakkak çeker.

Yukarıda da dediğimiz gibi işletmeciler ve çalışanlar gerçekten çok nazik ve kibarlar. Her daim ilgileniyorlar. Sadece çay içmek için oturan müşteri ile de kalabalık arkadaş grupları ile de aynı titizlik ve özenle bir ilgi sağlıyorlar. Bu oldukça önemli bir kıstas bizim gözümüzde.

Bodrum Kırıntı Simit Cafe Kahvaltı Salonunu İletişim Bilgileri

📞 0537 207 28 68

📍 Gümbet, Zakkum Cd. No:16, 48400 Bodrum/Muğla

Bodrum Bitez ve Gümbet civarında bizim sevdiğimiz 2 başka kahvaltıcı daha var. Onların da linkini aşağıya bırakıyoruz ve göz atın diyoruz. Şimdiden afiyet olsun. 🙂

Bodrum Kırıntı Simit Cafe Kahvaltı Salonu

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yok

Yorum Bırak

Değerlendirme