🍳 Kahvaltı

☕ Çay,kahve

🥦 Doğal Ürünler

🚬 Sigara içilebilir alan

☀️ Açık Alan

🌳 Doğanın içinde

10:00-15:00

Nisan-Ekim araası her gün. Diğer dönemler sadece Pazar günleri açık.

Havva Ana Kahvaltı Evi

Havva Ana Kahvaltı Evi, Bodrum’un en özel ve güzel kahvaltı mekanlarından biri. Onu özel yapan da hem lezzetlerinin hem bizzat Havva Ana’nın doğallığı. Yalıkavak Gökçebel köyünde uzun yıllardır yaşan Havva Ana, en sonunda kendi evini kahvaltıcı yapmaya karar vermiş. Sonra da önünü alamamışlar, mekan patlamış gitmiş. Hatta yaz aylarında birçok ünlüyü bile görmeniz mümkün Havva Ana’nın kahvaltı evinde. Onlar da mekanın sıkı müdavimlerinden.

Havva Ana Kahvaltı Evi, köyün içinde yeşillikler arasında bir yer ama yalnızca 10 masa var. Bu yüzden kesinlikle randevusuz gitmeyin. Giderseniz hem Havva Ana kızar hem de yer bulamazsınız. Mekan bu arada kış aylarında sadece Pazar günleri hizmet veriyor. Yaz aylarında ise her gün açık. Sabah gidip öğlene kadar dolu dolu bir kahvaltı yapabilir, huzur bulabilirsiniz.

Kahvaltı fiyatı kişi başı 45 lira(2019 fiyatı). İçerisinde yumurta, sucuk, peynir, zeytin, domates… aklınıza gelebilecek her türlü kahvaltılık var. Ekstradan isterseniz gözleme, bazlama gibi lezzetleri de sipariş edebiliyorsunuz. Bizce kesinlikle edin özellikle bazlama harikaydı. Böreklerin de tadına bakabilirsiniz. Ispanaklı, peynirli ve patatesli muhteşem.

Mekanda kredi kartı geçmiyor. Aklınızda bulunsun ve nakit getirmeyi unutmayın. Otopark alanı var, çocuklar için oyun alanı var. Çocuklu aileler için de uygun bir mekan.

Havva Ana Kahvaltı Salonu İletişim Bilgileri

📞 0532 684 79 66

📍 Gökçebel Mahallesi, Ertürk sokak, Öğretmen Yusuf Cd. NO:18/1, 48400 Bodrum/Muğla

Yukarıda da dediğimiz gibi gitmeden muhakkak yerinizi ayırtın. Yoksa kapıda kalırsınız. 🙂 Aşağıya da Bodrum’da diğer sevdiğimiz birkaç kahvaltıcıyı iliştirdik. Onlara da göz atmayı unutmayın. Şimdiden herkese afiyet olsun.

Havva Ana Kahvaltı Evi - Bodrum Kahvaltı Yerleri

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yok

Yorum Bırak

Değerlendirme