🍳 Kahvaltı

🥐 Atıştırmalık

☕ Çay,kahve

🍰 Tatlı

✅ Sigara içilebilir alan

✅ Wi-fi

✅Engelli dostu

✅Şehir manzarası

08:00-00:00

Yılın her ayı açık

Bodrum Limoon Cafe&Restaurant

Bodrum Limoon Cafe & Restaurant, bir otel bünyesinde hizmet veriyor ama dışarıdan da misafir kabul ediyorlar. Özellikle kahvaltı zamanı dışarıdan oldukça bir misafir alıyor. Çünkü Bodrum merkezin en popüler kahvaltı destinasyonlarından biri. E hal böyle olunca bize de denemek düştü ve soluğu burada aldık.

En meşhur servisi elbette ki serpme kahvaltısı. Omletler, yağlar ballar… dolu dolu bir serpme kahvaltı tabağı getiriyorlar önünüze. Doymamanız imkansız ve hepsi de birbirinden lezzetli. Özellikle reçelleri tek kelime ile harika. Reçelin dışında en beğendiğimiz şey ise minik ekmekleri oldu. Çekirdekli ekmek, beyaz ekmek, buğday ekmeği hepsi var ve çok lezzetliydi hepsi. Çekirdekli ekmek elbette ki favorimiz. Çay ise sınırsız. Çay tiryakilerine duyurulur.

Çalışan arkadaşların güler yüzü ve ilgili davranışları da ekstra bir puan doğrusu. Kahvaltının mutlulukla bir alakası olduğu kesin ama güler yüzlü hizmetin de kesinlikle mutlulukla bir ilgisi var.

Bodrum Limoon Cafe&Restaurant İletişim Bilgileri

📍 Eskiçeşme, Cafer Paşa Cd. No:11, 48400 Bodrum/Muğla

Bodrum merkezden fazla uzaklaşmadan kahvaltı yapmak istiyorsanız aşağıya diğer Bodrum merkez kahvaltı mekanları için 2 tane link bırakıyoruz. Onları da deneyebilirsiniz.

Bodrum limoon cafe&restaurant

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yok

Yorum Bırak

Değerlendirme