• Gümbet Limanından ayrılış
 • Çay, kahve ikramı
 • Eğitim
 • Dalış (Yarım saatlik 1 dalış)

Dalış Yapacak: ₺170

Dalış Yapmayacak: ₺100

 • Otel transferi (Gümbet, Bitez ve Bodrum merkez otellerinden)
 • İçecek ikramı
 • Ekipmanlar
 • Fotoğraflar
 • Kişisel harcamalar

Tur Günleri: Her gün

Başlangıç Saati: 09:00

Bitiş Saati: 13:30

Arayın, Yerinizi Ayırtın, Ücreti Tur Günü Ödeyin!

📞 0553 064 14 50

Scuba Diving Bodrum 2020 – Bodrum Dalış Turu

Bodrum yıllardan beri hem amatör hem de profesyonel dalışçılar için hep popüler bir destinasyon olmuştur. Özellikle Bodrum’un, bir turizm kenti olmadan önce süngerciliğin öne çıktığı bir belde olduğu düşünülürse scuba diving burada oldukça bilinen bir hobi ya da meslek. Bizler de siz Bodrum sualtı dünyasını doyasıya keşfedin, eğlenceli bir gün geçirin diye sizlere Scuba Diving Bodrum 2020 planı hazırladık. İlk defa dalış yapacaklar ya da dalışı hobi olarak yapan amatörler için keyifli bir programımız bulunuyor. Gelin Bodrum Dalış turu programımızdan kısaca bahsedelim.

Scuba Diving 2020 Programı

Öncelikle Bodrum dalış turumuz saat 09:00-09:30 arası başlıyor. Bunun öncesinde dilerseniz sizleri kaldığınız otellerden alıp teknemizin kalktığı limana getiriyoruz. Teknede çay ve kahve ikramımızdan sonra limandan yavaş yavaş ayrılıyoruz ve dalış yapacağımız bölgeye geliyoruz. Burada eğitmenlerimiz sizlere kısa ve açıklayıcı bilgiler veriyorlar. Kıyafetlerinizi giyip dalışa hazır hale geldiğinizde ise hep birlikte sualtı dünyasını keşfe çıkıyoruz. Dalış süresi boyunca eğitmenlerimiz yanınızda bulunuyor ve sizlere gerekli direktifleri veriyorlar. Dalış sonrasında ise sualtında çekildiğiniz fotoğrafları veriyoruz size. Teknemiz ise saat 13:30 gibi limana geri yanaşıyor.

Bodrum Scuba Diving (Bodrum Dalış Turu) dalış yapmayacak katılımcılar için de uygun. Dilerseniz dalış yapacak arkadaşınıza, eşinize, çocuğunuza teknede eşlik edebilir, o dalarken siz de Bodrum’un masmavi koylarının tadını çıkarabilirsiniz. Hatta isterseniz şnorkel ile ya da şnorkelsiz yüzebilirsiniz de.

Bu turlar da hoşunuza gidebilir:

Bodrum Dalış Turu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1- Daha Önce Hiç Dalmadım. Bodrum Dalış Turuna Katılabilir Miyim?

Evet. Daha önce hiç dalış yapmadıysanız bile katılabilirsiniz. Hatta Scuba Diving Bodrum 2020 turu porgramımız, daha önce hiç dalış yapmayan katılımcılarımız için hazırlanmıştır.

2- Yüzme Bilmiyorum. Yine De Dalış Yapabilir Miyim?

Evet, Bodrum dalış turuna gönül rahatlığı ile katılabilirsiniz. Zaten oksijen tüpünüz olacağı ve suyun altında olacağınız için yüzme bilmemenizin bir önemi yok.

3- Bodrum Scuba Diving Esnasında Eğitmenler De Yanımızda Olacak Mı?

Dalış öncesi, dalış sırasında ve dalış sonrasında eğitmenlerimiz hep sizinle birlikte olacak ve gerekli direktifleri verecekler. Eğitmenlerimizin hepsi profesyonel ve uluslar arası sertifikalara sahiptir. İçiniz rahat olabilir. 🙂

4- Kaç Dalış Yapacağız?

Deneme dalışlarımızda yalnızca bir dalış yapılıyor. Yaklaşık yarım saat sualtında kalıyorsunuz. İlk defa dalacaklar için bu süre idealdir.

5- Kaç Metre Derine Dalınıyor?

Scuba Diving Bodrum 2020 turumuzda 5 ile 7 metre arasında bir derinliğe dalacaksınız. Daha fazla derinlik sadece profesyonel dalışçılar için uygundur.

6- Yaş Sınırı Var Mı? Varsa Nedir?

Evet, Bodrum dalış turu için yaş sınırımız var. 13 yaş altı katılımcıların dalış yapması yasaktır. Sadece refakatçi olarak katılabilirler, dilerlerse tekne dalış için durduğunda onlar da denizde yüzebilirler. Yanlarında şnorkel bulundurmaları halinde su altı dünyasını bir nebze olsun keşfetme şansı yakalarlar. 🙂

7- Bodrum Scuba Diving Fiyatları

Scuba Diving Bodrum 2020 turumuz deneme dalışı konsepti ile oluşturulmuştur ve Bodrum dalış fiyatları kişi başı 170 liradır. Dalış yapmayıp sadece katılımcı olarak yer alacak kişiler için ise fiyat 100 liradır. Bu fiyata merkez otellerden gidiş dönüş transfer, çay, kahve ikramı, ekipmanlar ve fotoğraflar dahildir.

Scuba Diving Bodrum Turu İçin Önemli Uyarılar

 • Tur günü sıkı bir kahvaltı yapmamaya çalışın ve hafif şeyler yemeye özen gösterin. Dalış esnasında sorun yaşamamanız adına bu önemli bir maddedir.
 • Tur günü uçuşunuz var ise Bodrum dalış turuna katılmamanız tavsiye edilir. Uçuştan minimum bir gün sonra ya da bir gün önce katılmanız çok daha iyi olacaktır.
 • Bodrum Scuba Diving turu öncesi alkollü içecek tüketmemeniz turun daha keyifli geçmesi için çok daha iyi olur.

Bodrum Dalış Turuna Gelirken Yanınızda Getirmeyi Unutmayın!

 1. Havlu
 2. Güneş gözlüğü
 3. Güneş kremi
 4. Şnorkel

Bodrum dalış turu detayları bu şekilde. Sormak istediğiniz bir başka soru var ise yukarıdaki numaradan bizleri arayıp aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli dalışlar.

Scuba Diving Bodrum 2020 - Bodrum Dalış Turu

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yok

Yorum Bırak

Değerlendirme