• Gümbet Limanından Ayrılış
 • Eğitim ve Ekipmanların Tanıtımı
 • Dalış ve Fotoğraf Çekimi
 • Limana Geri Dönüş

Dalış Yapacak Misafirler: ₺230

Dalış Yapmayacak Misafirler: ₺115

 • Gidiş Dönüş Otel Transferi (Sadece Gümbet İçi)
 • Ekipmanlar
 • Fotoğraf ve Videolar
 • Kişisel Harcamalar
 • İçecekler

Tur Günleri: Hafta İçi Her Gün

Başlangıç Saati: 09:00

Bitiş Saati: 13:30

Arayın, Yerinizi Ayırtın, Ücreti Tur Günü Ödeyin!

📞 0553 064 14 50

Scuba Diving Bodrum 2021 – Bodrum Dalış Turu

Bodrum yıllardan beri hem amatör hem de profesyonel dalışçılar için hep popüler bir destinasyon olmuştur. Özellikle Bodrum’un, bir turizm kenti olmadan önce süngerciliğin öne çıktığı bir belde olduğu düşünülürse scuba diving burada oldukça bilinen bir hobi ya da meslek. Bizler de siz Bodrum sualtı dünyasını doyasıya keşfedin, eğlenceli bir gün geçirin diye sizlere Scuba Diving Bodrum 2021 planı hazırladık. İlk defa dalış yapacaklar ya da dalışı hobi olarak yapan amatörler için keyifli bir programımız bulunuyor. Gelin Bodrum Dalış turu programımızdan kısaca bahsedelim.

Bodrum Scuba Diving 2021 Programı

Öncelikle Bodrum dalış turumuz saat 08:30-09:00 arası başlıyor. Bunun öncesinde dilerseniz sizleri kaldığınız otellerden alıp teknemizin kalktığı limana getiriyoruz(Gümbet içi oteller. Diğer bölgelerde konaklayan misafirler için ekstra ücret uygulanır). Teknemiz limandan ayrıldıktan sonra yavaş yavaş dalış yapacağımız bölgeye geliyoruz. Burada eğitmenlerimiz sizlere kısa ve açıklayıcı bilgiler veriyorlar. Kıyafetlerinizi giyip dalışa hazır hale geldiğinizde ise hep birlikte sualtı dünyasını keşfe çıkıyoruz. Dalış süresi boyunca eğitmenlerimiz yanınızda bulunuyor ve sizlere gerekli direktifleri veriyorlar. Dalış sonrasında ise sualtında çekildiğiniz fotoğrafları veriyoruz size. Bu diğer dalış firmaları ile çok ciddi bir fark yaratıyor. Teknemiz ise saat 13:30 gibi limana geri yanaşıyor.

Bodrum Scuba Diving (Bodrum Dalış Turu) dalış yapmayacak katılımcılar için de uygun. Dilerseniz dalış yapacak arkadaşınıza, eşinize, çocuğunuza teknede eşlik edebilir, o dalarken siz de Bodrum’un masmavi koylarının tadını çıkarabilirsiniz. Hatta isterseniz şnorkel ile ya da şnorkelsiz yüzebilirsiniz de.

Bu turlar da hoşunuza gidebilir:

Bodrum Dalış Turu Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

1- Daha Önce Hiç Dalmadım. Bodrum Dalış Turuna Katılabilir Miyim?

Evet. Daha önce hiç dalış yapmadıysanız bile katılabilirsiniz. Hatta Scuba Diving Bodrum 2021 turu porgramımız, daha önce hiç dalış yapmayan katılımcılarımız için hazırlanmıştır.

2- Yüzme Bilmiyorum. Yine De Dalış Yapabilir Miyim?

Evet, Bodrum dalış turuna gönül rahatlığı ile katılabilirsiniz. Zaten oksijen tüpünüz olacağı ve suyun altında olacağınız için yüzme bilmemenizin bir önemi yok.

3- Bodrum Scuba Diving Esnasında Eğitmenler De Yanımızda Olacak Mı?

Dalış öncesi, dalış sırasında ve dalış sonrasında eğitmenlerimiz hep sizinle birlikte olacak ve gerekli direktifleri verecekler. Eğitmenlerimizin hepsi profesyonel ve uluslar arası sertifikalara sahiptir. İçiniz rahat olabilir. 🙂 Her eğitmene bir dalıcı düşmektedir. Yani birebir dalış yapacaksınız.

4- Kaç Dalış Yapacağız?

Deneme dalışlarımızda yalnızca bir dalış yapılıyor. Yaklaşık yarım saat sualtında kalıyorsunuz. İlk defa dalacaklar için bu süre idealdir.

5- Kaç Metre Derine Dalınıyor?

Scuba Diving Bodrum 2021 turumuzda 5 ile 7 metre arasında bir derinliğe dalacaksınız. Daha fazla derinlik sadece profesyonel dalışçılar için uygundur.

6- Yaş Sınırı Var Mı? Varsa Nedir?

Evet, Bodrum dalış turu için yaş sınırımız var. 16 yaş altı katılımcıların dalış yapması yasaktır. Sadece refakatçi olarak katılabilirler, dilerlerse tekne dalış için durduğunda onlar da denizde yüzebilirler. Yanlarında şnorkel bulundurmaları halinde su altı dünyasını bir nebze olsun keşfetme şansı yakalarlar. 🙂

7- Bodrum Scuba Diving Fiyatları

Scuba Diving Bodrum 2021 turumuz deneme dalışı konsepti ile oluşturulmuştur ve Bodrum dalış turu fiyatları 2021 yılında kişi başı 230 liradır. Dalış yapmayıp sadece katılımcı olarak yer alacak kişiler için ise fiyat 110 liradır. Bu fiyata merkez otellerden gidiş dönüş transfer, çay, kahve ikramı, ekipmanlar ve fotoğraflar dahildir.

Scuba Diving Bodrum Turu İçin Önemli Uyarılar

 • Tur günü sıkı bir kahvaltı yapmamaya çalışın ve hafif şeyler yemeye özen gösterin. Dalış esnasında sorun yaşamamanız adına bu önemli bir maddedir.
 • Tur günü uçuşunuz var ise Bodrum dalış turuna katılmamanız tavsiye edilir. Uçuştan minimum bir gün sonra ya da bir gün önce katılmanız çok daha iyi olacaktır.
 • Bodrum Scuba Diving turu öncesi alkollü içecek tüketmemeniz turun daha keyifli geçmesi için çok daha iyi olur.

Bodrum Dalış Turuna Gelirken Yanınızda Getirmeyi Unutmayın!

 1. Havlu
 2. Güneş gözlüğü
 3. Güneş kremi

Bodrum dalış turu 2021 detayları bu şekilde. Sormak istediğiniz bir başka soru var ise yukarıdaki numaradan bizleri arayıp aklınıza takılanları sorabilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli dalışlar.

Scuba Diving Bodrum 2020 - Bodrum Dalış Turu

Tur Yorumları

5.00 puan,
2 Eylül 2020

Benim gibi her türlü spor düşkünü iseniz ve daha önce yaşamadığınız bir deneyim olan dalmayı eğlenerek öğrenmek denemek istiorsanız bu tur tam size göre 🙂 Öncelikle ekipleri çok profesyonel ve bilgililer. Aklınıza gelebilecek her türlü sorunun cevabını alabiliyorsunuz. Dalış ekipmanları sorunsuz, oldukça yeni, tekne personeli tüm dalışlarınızda dalış malzemelerini önceden hazırlıyor, size kuşanıp suya atlamak kalıyor. Bu durum benim gibi tecrübesiz dalıcılar için konfor sağlıyor. Neyi niçin nasıl yapacağınızı size detaylıca anlatıyorlar. Suyun altında geçirdiğiniz birkaç dakikadan sonra artık kendinizi hep daha maviye gitmek isterken buluorsunuz. Çok keyifli bir deneyim oldu herşey için teşekkür ediyorum.

3 Eylül 2020

Tarık Bey merhaba. Ekibimiz ve turumuz hakkındaki görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Tüm ekip adına bizler de size teşekkür etmek isteriz. Kendinize çok iyi bakın.

6 Eylül 2020

Daha önce çok farklı noktalarda dalış yapmış biri olarak Bodrumda ilk kez bir scuba diving turuna katıldım. Öncelikle dalış için bindiğimiz tekne tertemiz ve herkese yetecek kadar oturacak yeri vardı. Daha önceki dalış turlarında en fazla problem yaşadığım nokta bu oluyordu. Ya ekipmanlardan yada fazla kişi olması nedeniyle teknede oturacak yer olmuyordu. Scuba dalış sırasında insanı en çok yoran şey ekipman hazırlamaktır. Bu teknede çok deneyimli bir ekip tüm hazırlıklarımızı sizin yerinize yapıp enerjinizi maksimumda kullanmanız için elinden geleni en iyi şekilde yapıyor. Bodrumun doğal güzellikleri ve denizi kadar sualtı dünyasıda eşsiz ve benzersiz bir güzellikte olduğunu gösterdiğiniz için çok teşekkürler. Gerçekten dalış yaptığımız noktalar hem dalış için hemde Bodrum için eşsiz yerlerdi. Dalış sonrasında ise sualtında çekildiğiniz fotoğraflardan veriyorlar size ki bu gerçekten dalış turu bittikten sonra hatırlayacağınız çok güzel ve kalıcı bir anınız olmasını sağlıyor.

7 Eylül 2020

Serkan Bey merhaba. Güzel yorumunuz için teşekkürler. Bodrum dalış turumuzdan memnun kalmanız bizleri de memnun etti. Bir dahaki sefere diğer dalış programımızda görüşürüz umarım 🙂

9 Eylül 2020

Son iki senedir her yaz Bodrum’da scuba diving için kendilerini tercih ediyorum. İlk kez çok sevdiğim bir dalış hocamın tavsiye üzerine gelmiştim ve yalnız da seyahat ettiğim için biraz endişeliydim. Ekiple tanıştıktan sonra bir hayli rahatladığımı söyleyebilirim. Tecrübeli hocalar, kaliteli dalış malzemesi, dostane bir yaklaşım ve güvenilir bir ortam arzu ediyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. Tıkış tıkış olmayan ve güneşlenme imkanı da bulunan bir teknede olmak da benim adıma artı bir puandı. Bodrumda dalış için uygun fiyata tecrübeli bir ekiple dalış turu arıyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Özellikle ilk kez dalış yapacaklara karşı sabırlı yaklaşımları ve ilgilerini başka bir yerde bulabilmeniz mümkün değil. Her şeyi ile güzel bir gün ve mükemmel bir dalış deneyimi oldu.

Yorum Bırak

Değerlendirme