🍳 Kahvaltı

🍔 Öğle Yemeği

☕ Çay,kahve

🍰 Tatlı

🚬 Sigara içilebilir alan

📶 Wi-fi

☀️ Açık Alan

👨‍👩‍👧‍👦 Çocuklu aileler için uygun

08:30-01:00

Yılın her ayı açık

Doğaçlama Ortakent Bodrum

Eski adı Rüzgarlı Bahçe olan mekan bir isim değişikliğine ve yenilenmeye giderek Doğaçlama adını aldı. Doğaçlama Bodrum, köy havasını sizlere sunmak için ellerinden geleni yapıyor doğrusu. Ortaken mevkiinde bulunan Doğaçlama Bodrum, yeşillikler arasında sessiz ve sakin bir yer. Yılın hangi ayı giderseniz gidin bu sakinliği bulabiliyorsunuz ve huzur doluyorsunuz.

Serpme kahvaltıları ve ev yapımı reçelleri tek kelime ile müthiş. Serpme kahvaltı zaten dolu dolu. 2 kişi çok rahat doyarsınız hatta artar bile. Sebzeler ve meyveler de taze ve doğal. Kokusundan dahi anlaşılabiliyor. Çocuklu ailelerin de çok rahat edeceğini söyleyelim. Çocuklar için oyun alanları var ve hep birlikte orada oynuyorlar.

Bununla birlikte karışık meyve sularını denemenizi öneririz. Doğal ve taze meyvelerden sıkma olarak yapıyorlar ve tadı enfes oluyor.

Doğaçlama Bodrum İletişim Bilgileri

📞 (0252) 358 75 79

📍 Müskebi Cad. No:141 Ortakent, 48400 Muğla

💻 http://dogaclamabodrum.com/

Bodrum’un doğa içinde, sakin daha birçok kahvaltı noktası var. Bir kısmını yani bizim beğendiklerimizi aşağıya bıraktık. Mutlaka bir göz atın deriz. 🙂 Şimdiden herkese afiyet olsun.

Doğaçlama Bodrum Ortakent

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yok

Yorum Bırak

Değerlendirme