🍳 Kahvaltı

🍞 Hamur işi

☕ Çay,kahve

🍰 Tatlı

✅ Sigara içilebilir alan

✅ Wi-fi

✅Engelli dostu

✅Şehir manzarası

✅ Çocuklu aileler için uygun

07:00-20:30

Yılın her ayı açık

PanPan Ekmekçi

Mis gibi ekmek kokusuna kim hayır diyebilir ki? Sanırız kimse diyemez. PanPan Ekmekçi’nin önünden geçseniz dahi o mis gibi ekmek kokusu sizi büyülüyor ve içeri çağırıyor. Biz de aynen bu şekilde girdik ve lezzetlerini denedik PanPan Ekmekçi’nin. Pek de memnun kaldık. Minik minik sımsacak ekmeklerinin yanında ne yerseniz zaten güzel gider de kahvaltısı da bir harikaydı. Ekmek olmasa ekmeksiz ekmeksiz gömülürdü fakat dediğimiz gibi bu ekmeklere de hayır diyebilmek mümkün değil. Özellikle peynir çeşitleri bol ve hepsi birbirinden leziz. Bunun yanında domatesleri de taze ve doğal. Lezzetinden direkt anlıyorsunuz.

Hele bir de poğaça çıkan saate denk gelirseniz kilo alarak çıkmak garanti PanPan Ekmekçi’den. Kaşarlı ve zeytinli poğaçası özellikle favorimiz. Bununla birlikte servis gayet hızlı. Biz Pazar günü gitmemize ve mekan oldukça kalabalık olmasına rağmen hizmette en küçük bir aksaklık olmadı. Olsa da her güzelin bir kusuru vardır derdik, çok da sorun etmezdik doğrusu.

PanPan Ekmekçi İletişim Bilgileri

📞 (0252) 316 09 30

📍 Cafer Paşa Cad./1520 Sok. No:33, Bodrum/Muğla

Bodrum merkez’de bulunan diğer kahvaltı yerleri için alternatifleri de aşağıya bırakıyoruz. Onları da bir alternatif olarak değerlendirebilirsiniz.

Bodrum kahvaltı mekanları - PanPan Ekmekçi

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yok

Yorum Bırak

Değerlendirme