• Alman Koyu
 • Orak Adası
 • Tavşan Burnu
 • Kızılburun

(Tur günündeki hava şartları ve yoğunluğa bağlı olarak uğranılacak lokasyonlarda küçük değişiklikler olabilir)

Yetişkin: ₺120

7 – 12 Yaş: ₺60

0 – 7 Yaş: Ücretsiz

 • Öğle yemeği (Tavuk, salata ve makarna)
 • İçecekler
 • Kişisel harcamalar

Tur Günleri: Her gün

Başlangıç Saati: 10:30

Bitiş Saati: 18:30

Arayın, Yerinizi Ayırtın, Ücreti Tur Günü Ödeyin!

📞 0553 064 14 50

Bodrum Orak Adası Tekne Turu 2020

Bodrum Körfezinin açıklarında bulunan Orak Adası, Bodrum ve civarının en güzel, en ünlü adası aslında. Gidenin hayran kaldığı, bir daha gitmek isteyeceği harika bir yer. Bizim her yıl bu tura katılan yüzlerce misafirimiz bile var doğrusu. 🙂 Suyunun berraklığı ve rengi nedeniyle Maldivleri aratmayan Bodrum Orak Adasına, Bodrum Kumbahçe Halikarnas Limanından kalkan teknemiz ile ulaşabilirsiniz. Yaz aylarında hemen hemen her gün düzenlene turumuzda sizleri de aramızda görmekten çok memnun oluruz. Gelin Bodrum Orak Adası Tekne Turu detayları hakkında sizlere daha geniş bilgi verelim.

Bodrum’da Katılabileceğiniz Diğer Popüler Turlar İçin Tıklayın!

Bodrum Her Şey Dahil Tekne Turu

Bodrum Korsan Tekne Turu (Köpük Partili)

Bodrum Scuba Diving

 

Bodrum Orak Adası Turu Saat Kaçta Başlayıp Kaçta Bitiyor?

Orak Adası, Bodrum’un yaklaşık 16 kilometre açığında bulunuyor ve Bodrum’un en popüler tekne turu destinasyonlarından biri. Şekli “Orak” benzediği için bu ismi alan adanın birbirinden güzel koyları bulunuyor. Özel tur teknelerinin de uğrak noktası olan Orak Adası, her geleni güzelliği ile büyülüyor doğrusu. Bizim teknemiz, Bodrum Halikarnas Limanından saat 10-10:30 civarı ayrılıyor ve akşam üzeri saat 18:00 gibi tekrar limana geri geliyor. Yani yaklaşık 7 saatlik bir tekne turu sizleri bekliyor. Hem çok yorucu olmayan hem de çok eğlenceli olan bu turda sizleri aramızda görmek istiyoruz.

Orak Adası Tekne Turu Rotası

 • Alman Koyu
 • Orak Adası
 • Tavşan Burnu
 • Kızılburun

Orak Adası Tekne Turu güzergahı üzerinde 5 durağımız bulunuyor. Her durakta yaklaşık 40-45 dakikalık bir mola vermekle birlikte Orak Adasında 2 saatten fazla kalıyoruz. 2 saat boyunca hem masmavi koylarda yüzüp denizi tadını çıkarabilirsiniz hem de harika fotoğraflar çekip bu güzel anları ölümsüzleştirebilir ve yeni anılar biriktirebilirsiniz.

Alman Koyu – Orak Adası tekne turu güzergahında bulunan Alman Koyu ilk durağımız ve harika bir denize sahip. Yeşilin ve mavinin onlarca tonunu görebileceğiniz Alman Koyunda su biraz soğuk olabiliyor. Onu belirtelim. 🙂 Ama soğuk su ile arası olmayanların bile bayılacağı bir nokta. İlk durağımız ayrıca en güzel duraklarımızdan da biri.

Orak Adası – Turumuzun en önemli noktası elbette ki Orak Adası. Yukarıda da dediğimiz gibi Orak Adasında yaklaşık 2 saat kalıyoruz. Turkuaz rengi suyu ve berraklığı ile sizi kesinlikle büyüleyecek Orak Adası. Suyun berraklığı sayesinde denizin dibini görebilir, balıkları dahi seyredebilirsiniz. Üstelik Orak Adası ve civarındaki koylar Bodrum’da tüplü dalış yapmak isteyenlerin de gözdesi. Oldukça popüler noktalar buralar.

Yalıçiftlik Koyu – Yalıçiftlik Koyu da bölgenin en popüler noktalarından biri. Fakat nispeten bakir kalan bir tarafı da var. Turistler tarafından pek bilinmiyor ama hafta sonları yine de kalabalık olabiliyor. Yine de güzelliğinden bir şey kaybetmiyor elbette ki. Orak Adası turunun en güzel noktalarından biri kuşkusuz.

Tavşan Burnu – Bodrum’un hem çok yakınlarında hem de oldukça korunaklı bir koy Tavşan Burnu. Bu yüzden dalga yok denecek kadar az ve su derin. Ancak alabildiğine berrak bir su. Derin olmasına rağmen derinleri görme alanınız oldukça geniş. Yine turumuzun en güzel noktalarından biri. Görünce hayran kalmamak mümkün değil.

Kızılburun – Orak Adasından sonra Bodrum’un en popüler adası olan Karaada’yı da Orak Adası tekne turu güzergahımıza ekliyoruz ve bu iki muhteşem adayı da görmenizi sağlıyoruz. Fazla anlatmaya gerek yok, Karaada da harika bir yüzme noktası.

Bodrum Orak Adası Tekne Turu

Bodrum Orak Adası Tekne Turu Fiyatları 2020

Bodrum Orak Adası tekne turu fiyatları 2020 yılında kişi başı 120 lira. Eğer yanınızda 7-12 yaş arası bir çocuk var ise 60 lira, 7 yaşından küçük ise ücretsiz. Bodrum’da yapabileceğiniz en ekonomik ve en güzel turlardan biri kuşkusuz ki.

Orak Adası Tekne Turunda Yanınızda Getirmeyi Unutmayın!

 • Deniz gözlüğü
 • Güneş kremi
 • Güneş gözlüğü
 • Şnorkel
 • Havlu

Evet sizler de yukarıdaki numaradan bizimle iletişim kurarak Bodrum Orak Adası tekne turu için rezervasyon yaptırabilir ve turumuza katılıp keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak için de bizleri arayabilir ya da Whastapp üzerinden yazabilirsiniz. Şimdiden herkese iyi eğlenceler.

Orak Adası tekne turu Bodrum

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yok

Yorum Bırak

Değerlendirme