🍳 Kahvaltı

🍔 Öğle Yemeği

🥐 Atıştırmalık

🍺 Alkol

☕ Çay,kahve

🍰 Tatlı

🚬 Sigara içilebilir alan

📶 Wi-fi

👨‍🦼 Engelli dostu

☀️ Açık Alan

09:00-24:00

Yılın her ayı açık

Limonatta Bitez

Kahvaltınızı nerede yapmak istersiniz? Şöyle yemyeşil ağaçların altında serin serin esen rüzgarlı bir ortama ne dersiniz? Cevabınız evet ise o zaman sizi Limonatta Bitez’e bekleriz. Mandalina ağaçlarının altına kurulmuş pembe örtülü, beyaz masalarında kahvaltı yapmak inanın çok keyifli. Serpme kahvaltısı dolu dolu. Yok yok. Özellikle reçellerinin tadına bakmanız lazım. Çünkü reçelleri ev yapımı ve hepsi birbirinden lezzetli. Bununla birlikte mercimekli börek de en çok tercih edilen lezzetler arasında. Biz denedik, gayet de memnun kaldık.

Peynir çeşitleri de göze çarpan bir başka lezzet unsuru. Bizim peynirle pek aramız yok ama inanın yine de bayıldık. Bununla birlikte pişiler de oldukça lezzetliydi. Sade pişi tercih ettik biz. Başka çeşitleri de var sizler de istediğinizi sipariş edebilirsiniz.

Çocuklu bir aile iseniz hiç tereddüt etmeden gidebileceğiniz bir yer Limonatta Bitez. Alan açık ve geniş olduğu için çocuklar da diledikleri gibi oynayabiliyor. Aklınızda bulunsun deriz.

Limonatta Bitez İletişim Bilgileri

📞 0539 647 38 85

📍 Bitez, Pınarlı Cd. No:26, 48470 Bodrum/Muğla

Bitez civarında gidebileceğiniz, bizlerin de çok beğendiği 2 kahvaltı mekanı daha var. Onları da aşağıya bıraktık. Linklere tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz.

Limınatta Bitez - Bitez Bodrum Kahvaltı Yerleri

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yok

Yorum Bırak

Değerlendirme