🍳 Kahvaltı

🥐 Atıştırmalık

☕ Çay,kahve

🍰 Tatlı

🚬 Sigara içilebilir alan

👨‍🦼 Engelli dostu

☀️ Açık Alan

09:00-22:00

Yılın her ayı açık

Etrim Doğa Restaurant

Bodrum’da kahvaltıyı her yerde yaparsınız ama gerçek köy kahvaltısını çok az yerde. Neyse ki Etrim Doğa Restaurant var da böyle bir şansınız oluyor. 🙂 Halıları ile ünlü Etim Köyünde bulunan Etrim Doğa Restaurant, sizlere harika bir köy kahvaltısı deneyimi yaşatacak bize kalırsa. Yeşilliklerin ve ağaçların arasında köy havasını sonuna kadar soluyacaksınız.

Sadece yerli misafirlerin değil, yabancı turistlerin de sık sık ziyaret ettiği bir yer Etrim Restaurant. Yabancı misafirler, buradaki köy ortamını görünce hayran kalıyorlar doğrusu. Üstelik dokuma halılar da oldukça alıcı buluyor ve hepsi birbirinden hoş. Bunu da belirtelim.

Şimdi gelelim en önemli konuya, yani kahvaltı konusuna. Köy kahvaltısı dedik ya beklentiniz elbette ki arttı sizin. Artsın, çünkü öyle sadece lafta bir köy kahvaltısı değil buradaki. Olabildiğince doğal, olabildiğince taze bir köy kahvaltısı sunuyorlar size. Masa dolu dolu oluyor, ne yiyeceğinizi şaşırıyorsunuz. Ürünlerin hepsi el yapımı ve doğal. Üstelik fiyatlar da oldukça makul. Diğer kahvaltı mekanlarına kıyasla ucuz olduğunu bile söyleyebiliriz.

Peynirlerinden ve domateslerinden muhakkak tadın. Organikliğin tadını, kokusunu alıyorsunuz adeta. Şehir hayatında o kadar uzak kalmışız ki bundan.

Etrim Doğa Restaurant İletişim Bilgileri

📞 0532 602 67 69

📍 Etrim Köyü, 48440

Bodrum’da doğanın içinde kahvaltı deneyimi yaşayabileceğiniz diğer kahvaltı mekanlarını da aşağıya bırakıyoruz. Onlara da bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Etrim Doğa Restaurant Bodrum

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yok

Yorum Bırak

Değerlendirme