• Aspat Koyu
 • Bağla Koyu
 • Adaboğazı
 • Akvaryum Koyu

(Tur günündeki hava şartları ve yoğunluğa bağlı olarak uğranılacak lokasyonlarda küçük değişiklikler olabilir)

Yetişkin: ₺130

7 – 12 Yaş: ₺65

0 – 7 Yaş: Ücretsiz

 • Öğle yemeği (Tavuk, salata ve makarna)
 • Köpük Partisi (Covid-19 sebebi ile köpük partisi maalesef düzenlenmemektedir)
 • Balık menüsü
 • Diğer içecekler (viski, votka vb.)
 • Otel transferi
 • Kişisel harcamalar

Tur Günleri: Her gün

Başlangıç Saati: 10:30

Bitiş Saati: 16:30

Arayın, Yerinizi Ayırtın, Ücreti Tur Günü Ödeyin!

📞 0553 064 14 50

Bodrum Korsan Tekne Turu

Bodrum tekne turları arasında en eğlenceli, en uçarı kaçarı tekne turu tabii ki Bodrum Korsan Tekne Turu. Korsan temalı tekneler ile Bodrum koylarını film setinden çıkmış edası ile gezebilir ve köpük partisi ile sınırsızca eğlenebilirsiniz. Gelin sizlere Bodrum Korsan Tekne Turu hakkında daha fazla detay verelim Bodrum Korsan tekne turunun fiyatı nedir, tekne nereler uğrar her şeyi detaylı anlatalım.

Bodrum’daki Diğer Popüler Turlar:

Korsan Tekne Turu Nereden, Saat Kaçta Kalkıyor?

Korsan tekne turunun kalkış noktası Gümbet Limanı. Tekne saat 10:30 civarı limandan ayrılıp akşam üzeri 16:30 civarı geri geliyor. Yani yaklaşık 6 saatlik harika bir tur sizleri bekliyor. Teknenin kalkış noktası için tıklayın.

Eğer Gümbet’ten değil de Bodrum merkezden katılmak isterseniz orada da teknelerimiz mevcut. Yerinizi ayırtırken lütfen hangi liman size daha uygunsa onu belirtin.

Bodrum Korsan Tekne Turu Rotası

 • Aspat Koyu
 • Bağla Koyu
 • Adaboğazı
 • Akvaryum Koyu

Bodrum Korsan tekne turumuz, Gümbet ve çevresinin en güzel koylarını geziyor. Her biri birbirinden güzel koylarda yarım saat ile 45 dakikalık yüzme molaları veriyoruz. Denizin ve güneşin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Özellikle Aspat Koyu ve Bağla koyu Bodrum bölgesinin en güzel koylarından. Her gelenin hayran olabileceği türden iki koy. Deniz hem çok berrak hem de oldukça temiz. Buralarda yüzmek bile başlı başına ayrı bir deneyim. Çekeceğiniz harika fotoğraflardan bahsetmiyoruz bile. 🙂

E, gezdiniz ettiniz, yüzdünüz. Karnınız acıktı elbette.  Öğle yemeği de mevcut teknemizde. Saat öğlen 13:00 gibi tavuk, salata ve makarnada oluşan öğle yemeği servisimizi başlayacak. Öğle yemeğinden sonra ise müzik eşliğinde köpük partimiz başlıyor ve eğlenceli dakikalar işte tam da o andan sonra hız kesmiyor. Sizler de şezlonglarınızdan kalkıp dansa ve müziğe ayak uydurabilirsiniz. 🙂

Bodrum Korsan Tekne Turu Fiyatları

Bodrum korsan tekne turu fiyatı 2020 yılında 150 lira. Eğer yanınızda 7-12 yaş arası çocuk var ise çocuklar 75 lira, 7 yaşından küçük ise herhangi bir ücret ödemiyorsunuz onlar için. Tur fiyatına olan 150 liraya sınırsız bira ve şarap gibi alkollü içecekler, çay, kahve, su, fanta, kola gibi alkolsüz içecekler de dahil. Gün boyu dilediğiniz kadar bu meşrubatları tüketebilirsiniz.

Tekne Kaç Kişilik ve Kaç Katlı?

Teknemiz 120 kişilik ve 2 katlı. Bir korsan gemisine yakışır derecede büyük yani. 🙂 Üst katımızda şezlonglar, alt katımızda ise oturmak için koltuklar bulunuyor. İster yukarıda güneşlenin, isterseniz alt katta koltuklarda serin serin rüzgarın tadını çıkarın. Karar tamamen size kalmış.

Evet , Bodrum Korsan tekne turu hakkındaki bilgiler şimdilik bu kadar. Aklınıza takılan başka bir soru var ise 0553 064 1450 numaralı telefona Whatsapp üzerinden yazabilir ve cevap alabilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli bir tur dileriz. 🏴‍☠️

Bodrum Korsan Tekne Turu 2020

Tur Yorumları

Henüz Yorum Yok

Yorum Bırak

Değerlendirme