2019 yılında Bodrum hakkında yerel bir blog olarak kurulan bodrumdayiz.com, 2020 yılı itibari ile Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) üyesi olan “Meyal Tour Seyahat Acentesi” altında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Sektörde 10 yılını tamamlayan ekibimiz değişen dünyaya ayak uydurarak müşterilerine internet üzerinden de hizmet vermeye bu web sitesi üzerinden başlamıştır. İnternet portalımız, Türkiye’nin en gözde tatil beldelerinden biri olan Bodrum’da tatil yapacak olan misafirlerimize, ihtiyaç duydukları bilgiyi anında sunabilmek ve tatilleri süresince yardımcı olabilmek için kurulmuştur.

Sitemiz, sizlere günlük turlar, araç kiralama, ve havaalanı transferleri gibi konularda hizmet veren online bir kaynak olmanın yanı sıra ihtiyacınız olan her an yanınızda olmayı amaçlamaktadır. Kısacası Bodrum’da güzel bir tatil geçirmek için neye ihtiyacınız var ise sizlere yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Öncelikli arzumuz siz değerli tatil severlere ve Bodrum aşıklarına her koşulda yardımcı olmak. Tatiliniz boyunca keyifli dakikalar geçirmenize katkıda bulunabilmektir.

Eğer tatilinizi Bodrum’da geçirmek istiyorsanız ve bunun için ilk adımın ne olacağını bilmiyorsanız, Bodrumdayız ve Meyal Tour Seyahat Accentası ekibi olarak bizler, size gerekli tüm bilgiyi sağlayacağımuza söz veriyoruz.

Günlük tura gitmek istiyorsunuz ve hangisi olduğuna karar veremediniz mi? O zaman Bodrum günlük turlar sayfamızdan her tur için detaylı bilgiyi alabilir ya da ekibimize danışabilirsiniz. Bodrum’da gidecek mekan ya da plaj mı arıyorsunuz? O zaman yine Bodrum mekanları ve Bodrum Gezilecek Yerler sayfalarımıza göz atabilirsiniz Şimdiden herkese keyifli tatiller diliyoruz.