Bodrum Tekne Turu Tavsiye 2020 ⛵
Bodrum tekne turu tavsiye

Kuşkusuz Bodrum’daki en popüler turlar hep tekne turlar. Çünkü Bodrum’da birbirinden güzel koylar var ve bu koylara giden değişik konseptte hizmet veren tekneler. Bodrum’a giden tatilciler uzun süre kalıyorlar ise bir iki farklı tekne turunu deneyip Bodrum’un en güzel koylarını görebilirler. Ama vaktiniz kısıtlı ise ve sadece bir kere tekne turu yapacaksanız Bodrum tekne turu tavsiye yazımızı dikkatle okuyun. Fiyatlardan, gidilen koylara, tekne konseptlerinden içeriğine kadar hepsini anlatacağız.

Sitemizin En Çok Okunan İçerikleri:

📌 Bodrum Gezi Rehberi

📌 Bodrum Kamp Alanları

📌 Bodrum Rüzgar Sörfü Okulları

Bodrum Tekne Turu Tavsiye

Bodrum’da tekne turları genelde Gümbet Limanından (konum için tıklayın) ve Bodrum merkezde bulunan Halikarnas limanından kalkar(konum için tıklayın). Torba, Yalıkavak, Gündoğan, Bitez gibi bölgelerden kalkan tekneler ise özel tekne olarak hizmet verir. Fakat yine de sezonun yoğunluğuna göre bu bölgelerde de günlük tekne turu bulmanız mümkün. Biz bu yazımızda sadece Bodrum merkez ve Gümbet’ten kalkan tekne turları için tavsiyede bulunacağız.

Her Şey Dahil Bodrum Tekne Turu ⛴️

Bodrum’un en popüler turu olan Her Şey Dahil Bodrum Tekne Turu, Bodrum tekne turu tavsiye listemizin ilk sırasında. Bu turun en güzel özelliği sınırsız içecek ve öğle yemeğinin de fiyata dahil olması. Sınırsız içecek olarak bira, şarap gibi alkollü içeceklerin yanında kola, fanta, su, çay, kahve gibi alkolsüz içecekler de bulunuyor. Gün boyu sınırsızca hepsini tüketebilirsiniz. Viski, votka vb. içecekler içmek isterseniz ise tekne de ücreti karşılığında satın alabilirsiniz. Ya da yanınızda getirebilirsiniz. Teknede bulunan dolaplara koyuyorlar sizin için.

Her Şey Dahil Bodrum Tekne Turu rotası içinde Adaboğazı, Bağla Koyu, Deve Plajı ve Akvaryum Koyu bulunuyor. Her bir durakta yaklaşık yarım saat kalıyorsunuz ve harika sularda yüzüyorsunuz. Bu arada bu tekne turunda öyle bangır bangır müzik çalmıyor. Müzik var ama abartıya kaçılmadan sesi açılıyor. Yani sakin bir tekne turu arayanlara daha uygun.

Bodrum Korsan Tekne Turu 🏴‍☠️

Şöyle bol eğlenceli, köpük partili bir tekne turu arıyorsanız Bodrum Korsan Tekne Turu tam size göre. Yukarıdaki tura kıyasla daha kıpır kıpır, daha hareketli. Eğlenmek isteyen misafirlere tavsiye edeceğimiz Bodrum tekne turu bu. Rotası yukarıda saydıklarımızla aynı. Bu tekne de her şey dahil konsept ile hizmet veriyor. İki tur arasındaki tek fark biri sakin, diğeri ise daha müzikli, daha partili.

Bodrum Orak Adası Tekne Turu 🏝️

Daha önce Bodrum’a geldiyseniz Orak Adasının namını duymuşsunuzdur. Bizler de Bodrum tekne turu tavsiye listesine hiç düşünmeden aldık tabii ki bu turu. Bodrum açıklarında bulunan Orak Adası, Bodrum’un en popüler tekne turu rotalarından birini oluşturuyor. Masmavi denizi, harika manzaraları ile gidene kesinlikle şahane bir gün vaat ediyor.

Orak Adası Tekne Turu maalesef her şey dahil konsept ile hizmet vermiyor. Fiyata sadece öğle yemeği dahil. İçeceklerinizi tekne içerisinde satın alabiliyorsunuz ama. Yine sakin bir tur arayanlara Bodrum tekne turu tavsiyesi olarak Orak Adasını önerebiliriz. Aşağıya 3 turun içeriklerinin bulunduğu yazıları bırakıyoruz. Fiyatlar, kalkış, dönüş saatleri gibi tüm detaylar yazıyor. Aklınıza hangisi yatıyor ise ona rezervasyon yaptırabilir, o tura katılabilirsiniz.

Bodrum Korsan Tekne Turu

3 katlı devasa Korsan teknesi ile Bodrum'u keşfet!

Bodrum Orak Adası Tekne Turu

Bodrum'un en güzel adası olan Orak Adasına gidin!

Bodrum Tekne Turu

Bodrum Tekne Turu 2020 Güncel Fiyatları ve Detayları İçin Tıklayın!

 

Bodrum tekne turu tavsiye fikriniz var ise sizler de yorum kısmına Bodrum tekne turu tavsiyelerinizi yazabilir ve diğer kullanıcılara fikir verebilirsiniz. Bizler de Bodrum Tekne Turu Tavsiye yazımızı güncelleriz hem. Şimdiden herkese iyi tatiller.

Yorumlar

Bir cevap yazın