Bodrum’da tekne kiralamak denince akla hemen aşırı lüks ve şatafatlı tekneler, yatlar ve guletler gelir. Ama Bodrum’da her cebe, her zevke göre bir özel tekne alternatifi bulmak mümkündür. Haftalık 20 bin Euro olan yatlar ve guletler de mevcut Bodrum’da günlüğü 1500 liraya şahane gezi tekneleri de. Siz hangisini arıyor olursanız olun Bodrum’da size göre bir özel tekne seçeneğimiz vardır. Bodrum tekne kiralama servisimiz dahilindeki teknelerin hepsini aşağıda görebilirsiniz. Bununla birlikte Bodrum yat kiralama ve Bodrum gulet kiralama seçenekleri de mevcut.

Detaylı Bilgi ve Rezervasyon İçin Arayın!

📞 0553 064 14 50

Bodrum Tekne Kiralama – Bodrum Kiralık Tekne Seçenekleri

Bodrum günlük tekne kiralama için yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan tekne resimlerinin üzerlerine tıklamak ve teknelerin iç ve dış özelliklerini okuyup fiyatlarını öğrenmek ardından da rezervasyon için bizi aramak.

Bodrum Özel Tekne 1

Bilgi ve Rezervasyon İçin Hemen Arayın! 0553 064 14 50

Bodrum Özel Tekne 2

Bilgi ve Rezervasyon İçin Hemen Arayın! 0553 064 14 50

Tekne Kiralama Bodrum – Bodrum’da Kiralık Tekne

Bodrum kiralık tekne denildiğinde akla tüm tekne tipleri gelse de aslında aranan ve istenilen günlük gezi tekneleridir. Bu teknelerin kapasitesi genelde 6-12 kişi arasındadır ve Bodrum günlük tekne kiralama hizmeti içerisinde yer alır. Konaklamanın genellikle mümkün olmadığı bu tip özel tekneler daha çok aileler ve arkadaş grupları arasında tercih edilir. Fiyatları da Bodrum’daki özel yatlara, Bodrum’daki özel guletlere kıyasla çok daha uygundur. Gününüzü dolu dolu geçirmek ve en güzel Bodrum koylarında gezmek yüzmek için Bodrum özel tekne turu en çok tercih edilen alternatiflerdendir. Bodrum’da kiralık tekne bakıyorsanız bu teknelerin büyük bir çoğunluğu Bodrum’un merkezinde bulunur. Gümbet Limanından kalkan çeşitli tekneler de mevcuttur tabii ki.

Bodrum Yat Kiralama – Bodrum’da Kiralık Yat

Yat kiralamak, Bodrum’da en pahalı ama en lüks alternatiflerden biri. Bodrum için tam bir motoryat cenneti desek yanlış olmaz sanırız. Günlük ya da haftalık olarak kiralayacağınız özel yatlar ile Bodrum’un en güzel plajlarının ve en güzel koylarının tadını çıkarabilirsiniz. Bodrum’da yat turu yapmak başlı başına bir ayrıcalık, başlı başına bir ayrı deneyim doğrusu.

Bodrum Gulet Kiralama – Bodrum Kiralık Gulet

Tatilciler genelde, Bodrum günlük tekne kiralama hizmetini seçerler. Fakat guletler genellikle bu tip günlük kiralamalar için uygun değildir. Gulet tipi özel tekneler daha çok haftalık ya da nadiren de olsa aylık olarak özel tura çıkar. Yani Bodrum mavi tur tanımının ta kendisidir diyebiliriz. Bodrum mavi turdan alacağınız keyif en çok guletlerle sağlanır. Bodrum’da haftalık tekne kiralamak isterseniz gulet modellerini yukarıdan inceleyebilirsiniz.

Evet, Bodrum günlük tekne kiralama ve Bodrum haftalık yat ve gulet kiralama hizmetleri genel hatları ile bu şekilde. Yukarıdaki teknelerden istediğinizin üzerine tıklayarak tekne detaylarını ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Şimdiden herkese keyifli tatiller.