Bodrum Su Sporları
Bodrum Su Sporları

Bodrum’da herkesin zevkine göre bir şeyler bulmak mümkün. Biraz adrenalin ve eğlence arayanları ise Bodrum su sporları istasyonuna alalım mı? Jet skiden, “parasailing”e, sürat teknesinden “fly board”a kadar birçok su sporu aktivitesi Bodrum’da sizleri bekliyor. Bodrum su sporları fiyatları 2020 yılında nedir, aktiviteler nerede yapılıyor öğrenmek ve yerinizi ayırtmak için aşağıdaki numaradan bizimle irtibat kurabilirsiniz. Yazımızın devamında ise su sporu aktivitelerinin detaylarını paylaşacağız.

Arayın, Yerinizi Ayırtın, Ücreti Tur Günü Ödeyin!

📞 0506 105 22 15

Bodrum Su Sporları 2020 

Bodrum’un Gümbet bölgesinde bulunan su sporları istasyonumuzdan dilediğiniz su sporu aktivitesini gerçekleştirebilir ve şahane fotoğraflarsa sahip olabilirsiniz. Peki Bodrum Gümbet Su Sporları Aktiviteleri içerisinde neler var? Neler yok ki.

  • Jet Ski
  • Parasailing (Deniz Paraşütü)
  • Fly Board
  • Banana (Muz)
  • Fly Fish
  • Su Kayağı (Wakeboard)
  • Ringo
  • Supertoy
  • Airstream

Bodrum Jet Ski

Kuşkusuz Bodrum’un en popüler su sporu aktivitelerinden biri jet ski. Denizin üzerinde son sürat jet skiye binmek başlı başına bir tecrübe. Jet skiye tek kişi ya da 2 kişi olarak binebilirsiniz. Eğer tek kişi binecekseniz 18 yaşından büyük olmanız gerekmekte. 2 kişi binecekseniz bir kişinin 18 yaşından büyük olması yeterli.

Bodrum’da jet ski yapmak tehlikeli mi sorusu aklınıza geliyorsa içiniz rahat olabilir. Çünkü jet ski turu öncesi gerekli tüm bilgiler profesyonel ekibimiz tarafından sizlere verilecek ve can yeleğiniz giydirilecek. Bununla birlikte Bodrum’da jet skiler uzaktan müdahale edilebilir bir teknolojiye sahiptir. Herhangi bir sorunda uzaktan kumanda ile müdahalede bulunulur.

Bodrum’da jet ski kiralama süreleri 10 dakika ve 15 dakikadır.

Arayın, Yerinizi Ayırtın, Ücreti Tur Günü Ödeyin!

📞0506 105 22 15

1 Jete tek kişi binerse;
10 dk ₺220
15dk ₺300

1 Jete 2 kişi binerse;
10 dk ₺250
15 dk ₺330

Tur süresi: 10, ya da 15 dakika

Bodrum su sporları - Jet ski

Bodrum Parasailing – Bodrum Deniz Paraşütü

Bodrum parasailing aktivitesi de en az jet ski kadar popüler bir aktivite. Bodrum Gümbet’i yukarıdan izlemek isterseniz bundan daha iyi bir seçeneğiniz yok. Sürat teknesine bağlı bir şekilde sizleri gökyüzüne doğru süzüyoruz. Bu esnada harika fotoğraflarınız da çekiliyor. Tamamen güvenli olan bu aktivite Gümbet su sporları istasyonunun en çok rağbet gören aktivitesi.

Single: ₺250

Double: ₺420

Triple ₺650

Arayın, Yerinizi Ayırtın, Ücreti Tur Günü Ödeyin!

📞 0506 105 22 15

Tur süresi: 10 dakika

Bodrum su sporları - Parasailing
Parasailing, Bodrum, su sporları arasında en popüler olanlardan

Bodrum Fly Board

Bir diğer eğlence dolu su sporu aktivitesi ise elbette ki Fly Board. Jet skiye bağlı bir ekipman sayesinde suyun üzerinde havalanabilir ve çeşitli akrobatik hareketler yapabilirsiniz.

15 Dakika: ₺400

20 Dakika: ₺480

Tur süresi: 15-20 dakika

Arayın, Yerinizi Ayırtın, Ücreti Tur Günü Ödeyin!

📞 0506 105 22 15

Bodrum Gümbet Su Sporları

Bodrum Banana

En bilindik, en eğlenceli aktivitelerden biri de banana, nam-ı diğer muz. Her yaştan kitleye hitap eden bu aktivite minimum 4 kişi ile düzenleniyor ve 10 ile 15 dakika arası sürüyor.

Fiyat: ₺70

Tur süresi: 3 tur

Arayın, Yerinizi Ayırtın, Ücreti Tur Günü Ödeyin!

📞 0506 105 22 15

Bodrum Fly Fish

Fly Fish, uçan balık demek ve bu aktivite ile gerçekten suyun üzerinde uçan bir balık gibi oluyorsunuz:) Sürat teknesinin arkasına bağlanan şişme bir bot üzerinde havalanıyor ve adrenalin dolu anlar yaşıyorsunuz. Bu tur minimum 2 kişi ile yapılabiliyor ve botun kapasitesi de 2 kişilik. Daha kalabalık bir grup iseniz ayrı ayrı yapmak durumundasınız.

Fiyat: ₺120

Tur süresi: 10 dakika (3 Tur)

Diğer Hamburger Grubu İçin Fiyatlar İse Şu Şekilde;

Sonar: ₺80

Air Stream: ₺80

Twister: ₺100

Super Toy: ₺80

Ringo: ₺90

Arayın, Yerinizi Ayırtın, Ücreti Tur Günü Ödeyin!

📞 0506 105 22 15

Bodrum Su Sporları - Fly Fish

Bodrum Su Kayağı – Bodrum Wakeboard

Bodrum’da su kayağı yapmak inanılmaz bir deneyim. Üstelik daha önce herhangi bir tecrübeniz olmasına da gerek yok. İlk defa yapacaksanız da çok eğleneceğinize eminiz. Aktivite öncesi ders almak isterseniz de 20 dakikalık bir eğitim programımız mevcut.

Fiyat: ₺250

Tur süresi: 10 dakika

Diğer Su Sporları Fiyatları:

Water Buggy: 30 dakika 150 Lira

Sub Board: 1 Saat 100 lira

Kano: 1 Saat 80 Lira

Deniz Bisikleti: 1 Saat 100 Lira

Evet, Bodrum su sporları akvtiviteleri bu şekilde. Daha ringo, supertoy, airstream gibi çeşitli su sporu aktiviteleri de var ancak temel olarak hepsinin mantığı aynı şekilde. Sürat teknesine bağlanan çeşitli şekillerdeki botların üzerinde yer alıyorsunuz ve bu 3 aktivite de 10 dakika civarında sürüyor. 3 aktivite de minimum 2 kişi ile yapılıyor. Bunu da belirtelim. Daha detaylı bilgi almak ve yerinizi ayırtmak isterseniz de 0530 093 48 65 numaralı telefondan bizimle irtibat kurabilirsiniz. Bodrum Gümbet Su Sporları sizleri bekliyor.

Bonus:

Bodrum Rüzgar Sörfü

Bodrum Dalış Turu

Yorumlar

Bir cevap yazın