Bodrum Merkez Kahvaltı Mekanları 2020

Aşağıda Bodrum merkezde bulunan en güzel 3 kahvaltı mekanını bulabilirsiniz. Liste kullanıcıların yorumlarına göre oluşturulmuştur.

Bodrum kahvaltı mekanları Cafe Cafen

Bodrum Cafe Cafen

Tavsiyelerimiz: Simit tost, serpme kahvaltı, tiramisu, karidesli makarna
Bodrum limoon cafe&restaurant

Bodrum Limoon Cafe&Restaurant

Tavsiyelerimiz: Serpme kahvaltı
Bodrum kahvaltı mekanları - PanPan Ekmekçi

PanPan Ekmekçi

Tavsiyelerimiz: Simit, poğaça, serpme kahvaltı

Gümbet ve Bitez Kahvaltı Mekanları 2020

Aşağıda Bodrum’un Gümbet ve Bitez beldelerinde bulunan en güzel 3 kahvaltı mekanını bulabilirsiniz. Liste kullanıcıların yorumlarına göre oluşturulmuştur.

Limınatta Bitez - Bitez Bodrum Kahvaltı Yerleri

Limonatta Bitez

Tavsiyelerimiz: Pişi, ev yapımı reçeller, limonata
Lemon Tree Bitez - Bodrum kahvaltı Mekanları

Lemon Tree Bitez

Tavsiyelerimiz: Ev yapımı limonata, kaşarlı-sucuklu tost
Bodrum Kırıntı Simit Cafe Kahvaltı Salonu

Kırıntı Simit Cafe Kahvaltı

Tavsiyelerimiz: Simit tabağı, biber reçeli, börek

Bodrum Gümüşlük Kahvaltı Mekanları 2020

Aşağıda Bodrum Gümüşlük’te bulunan en güzel 3 kahvaltı mekanını bulabilirsiniz. Liste kullanıcıların yorumlarına göre oluşturulmuştur.

Ekmek Teknesi Gümüşlük

Ekmek Teknesi Gümüşlük

Tavsiyelerimi: Otlu gözleme, reçel, serpme kahvaltı
cafe mandarin gümüşlük

Cafe Mandarin Gümüşlük

Tavsiyelerimiz: Ev yapımı reçel ve poğaça, menemen
Bodrum kahvaltı mekanları - Limon Gümüşlük

Limon Gümüşlük

Tavsiyelerimiz: Kaşarlı börek, limonlu börek, ev yapımı reçel

Bodrum’daki Diğer Kahvaltı Mekanları 2020

Aşağıda Bodrum’da bulunan diğer kahvaltı mekanlarını bulabilirsiniz. Liste kullanıcıların yorumlarına göre oluşturulmuştur.

Doğaçlama Bodrum Ortakent

Doğaçlama Bodrum Ortakent

Tavsiyelerimiz: Karışık meyve suyu, pişi, reçel
Bodrum Kahvaltı mekanları ve yerleri - Yeşil Bahçe Kahvaltı Evi Güvercinlik

Yeşil Bahçe Kahvaltı Evi

Tavsiyelerimiz: Kabak tatlısı, gözleme
Etrim Doğa Restaurant Bodrum

Etrim Doğa Restaurant

Tavsiyelerimiz: Peynir, ev yapımı reçeller
Bodrum kahvaltı mekanları - Yumurtacı by Halikarnas Tavukçusu

Yumurtacı By Halikarnas Tavukçusu

Tavsiyelerimiz: Saray yumurtası, avakadolu poşe, yumurtalı tost
Havva Ana Kahvaltı Evi - Bodrum Kahvaltı Yerleri

Havva Ana Kahvaltı Evi Bodrum

Tavsiyelerimiz: El açması börek, köy ekmeği, bazlama
Bodrum kahvaltı mekanları - Parpali Köy Kahvaltısı

Parpali Köy kahvaltısı Bodrum

Tavsiyelerimiz: Kavurma, menemen, muhlama, Laz böreği, çay, kaz yumurtası, mandalina reçeli

Bodrum Merkez Kahvaltı Yerleri

Kuşkusuz bizler için en önemli öğün kahvaltı ve sofralarımız bu konuda oldukça zengin. Hatta serpme kahvaltı adı verilen bir kahvaltı türümüz bile var ve kahvaltı masalarında sadece kuş sütü eksik. Baldan kaymağa, tereyağından mis gibi Ege zeytinlerine her şeyi bulmak mümkün Bodrum serpme kahvaltı sofralarında.  Sofranın güzelliğine bir de deniz kenarında konumlanmış ya da doğa ile iç içe bir mekan eklendi mi ohh değmeyin keyfinize. Neyse ki Bodrum’da deniz kenarı kahvaltı mekanları oldukça fazla. Doğa ile iç içe olanları saymıyoruz bile. Sizlere Bodrum Kahvaltı mekanları listesi hazırlayarak en iyi Bodrum kahvaltı mekanlarını listeledik ki kahvaltı keyfinizde bizim de payımız olsun. Bodrum merkez kahvaltı mekanları, Gümbet kahvaltı mekanları, Bitez kahvaltı mekanları ve Bodrum’daki diğer kahvaltı yerleri bu listemizde sizleri bekliyor.  Hepsinde neler yenir, neler içilir, ortalama fiyat nedir, konumu nerededir ayrıntılı olarak anlatacağız sizlere. Buyrun Bodrum Kahvaltı yerleri listemize küçük bir giriş yapalım birlikte.

Bodrum Merkez Kahvaltı Yerleri – Bodrum Merkez Kahvaltı Tavsiyesi

Hiç şüphe yok ki Bodrum’un merkezi Bodrum’un en kalabalık yeri. Hal böyle olunca mekan bakımından da bir hayli şanslı oluyor Bodrum’un merkezi. Bodrum merkez kahvaltı yerleri arasında öne çıkan birkaç yer var. Bodrum merkez kahvaltı mekanları nereler mi?

En İyi Bodrum Merkez Kahvaltı Mekanları

 • Bodrum Lemoon Cafe
 • Bodrum Cafe Cafen
 • Bodrum PanPan Ekmekçi

Şimdi gelin kısaca da bu mekanları anlatalım.

Bodrum Lemoon Cafe: Bodrum Merkezde Güzel Bir Kahvaltı Keyfi

Bodrum merkezde bulunan Limoon Cafe&Restaurant normalde bir otelin mekanı. Fakat burada leziz bir kahvaltı yemek için otel müşteri olmanız gerekmiyor. Dışarıdan da misafir kabul ediliyor. O yüzden bu fırsatı iyi değerlendirin ve benzersiz bir kahvaltı deneyimi yaşayın. Özellikle serpme kahvaltısını tavsiye ediyoruz biz.

Bu arada kahvaltının güzelliği bir yana Bodrum Lemoon Cafe özellikle güler yüzlü hizmeti, personeli ve servis hızı ile öne çıkıyor. Çalışan arkadaşlar oldukça nazik ve ilgililer. Sadece bu özellik bile hem bu mekanı gidilesi kılıyor hem de Bodrum kahvaltı mekanları listesine girmeyi hak ediyor.

Bodrum Cafe Cafen: Omleti Denemeden Dönmeyin

Bodrum’un en eski otellerinden birine sahiplik yapan işletmeciler, işi otelle bırakmayıp bir de böyle harika bir kahvaltı mekanı hediye etmişler Bodrum’a. Yalnız baştan belirtelim burası sadece bir Bodrum kahvaltı mekanı değil çok şahane yemekleri ve kokteyleri de mevcut. Ama mekanın amiral gemisi, enfes ötesi kahvaltıları desek yanlış olmaz.

Özellikle simit tostları ve omleti harika. Omletleri de öyle sıradan tekdüze değil. Birçok çeşidi var omletlerin. Yeşillikler her daim taze ve lezzetli olduğu için biz omleti yeşillik ile süslemenizi tavsiye ediyoruz. Taze sıkma meyve sularını da denemeden dönmeyin deriz. Bodrum kahvaltı mekanları tavsiye listesine en baştan girecek mekanlardan biri Bodrum Cafe Cafen.

PanPan Ekmekçi: Ekmek Kokusu Sizi Mest Edecek

Adından da anlaşılacağı üzere PanPan bir fırın. Ama öyle bildiklerinizden değil. Aynı zamanda içeride ve dışarıda masaları da var ve tam teşekküllü bir kahvaltı sofrası da hazırlayabiliyor size. Tabi PanPan Ekmekçi’ye gittiğinizde ne yerseniz yiyin yanına harika ekmeklerinden istemeyi de unutmayın. Simitlerinin de çok lezzetli olduğunu belirtmeliyiz. Sıcak sıcak, mis kokulu bir kahvaltı sizleri bekliyor burada. Bodrum kahvaltı mekanları arasında favorilerimizden.

Gümbet Kahvaltı Mekanları – Bitez Kahvaltı Mekanları

Bodrum merkez’in yanı başında en az merkez kadar güzel olan iki büyük belde daha var bilirsiniz. Bunlardan ilki Gümbet ikincisi ise Bitez. Bu iki belde de Bodrum kahvaltı mekanları konusunda oldukça zengin. Yolunuz Bitez ya da Gümbet’e düşerse gidebileceğini kahvaltı mekanları şunlar:

 • Limonatta Bitez
 • Limon Tree Bitez
 • Kırıntı Kahvaltı Salonu
Limonatta Bitez: Bodrum Kahvaltı Mekanları Tavsiyelerinin Başında Gelir

Limonatta Bitez, doğa içerisinde huzurlu bir yer ve bahçesi çok şirin. Serpme kahvaltısı da bir o kadar zengin. Reçelleri ve balları civardaki çevre köylerden geliyor ve hepsi doğal. Mekanın işletmecisi de çalışan personel de güler yüzlü ve ilgili. Bodrum kahvaltı mekanları arasından en güzellerinden. Bitez’e yolunuz düşerse mutlaka gidilesi yerlerden. Yalnız dikkat gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırın. Özellikle hafta sonları kalabalık olabiliyor ve yer bulmak zorlaşıyor. İletişim ve konum bilgisini yukarıda mekan rehberi içerisinde paylaşmıştık.

Limon Tree Bitez: 4 Mevsim De Gidilir

Limon Tree Bitez, yine Bodrum Bitez’in en güzel kahvaltı mekanlarından biri. Hem kahvaltısı açık büfe hem de deniz manzarasına sahip bu mekanda karnınız da ruhunuz da doyacak diyebiliriz. Kahvaltıdan sonra denize nazır bir kaç bardak çay içilmez mi şimdi siz söyleyin. 🙂

Kırıntı Simit Kahvaltı Salonu: Samimi, Sıcak, İlgili

Kırıntı Simit Kahvaltı Salonunun en dikkat çeken özelliği bize göre harika personeli ve sıcak ortamı. Çalışan arkadaşlar o kadar güler yüzlü ve kibarlar ki bu özellikleri karşısında kendinizi mahçup bile hissediyorsunuz yer yer. 🙂 İster bir bardak çay için isterseniz de kallavi bir kahvaltı yapın. Hizmet kalitesi hiç mi hiç değişmiyor. Mekanın rahat ve sıcak ortamı da cabası. Bodrum Gümbet’in en iyi kahvaltı mekanlarından biri Kırıntı Simit Cafe. Bodrum serpme kahvaltı yapabileceğiniz güzel de bir mekan.

Bodrum Gümüşlük Kahvaltı Yerleri

Gümüşlük, Bodrum’un en nevi şahsına münhasır en tatlı yerlerinden biri. Birçok kişinin “satacağım tası tarağı Gümüşlük’e taşınacağım” dediğini sizler de duymuşsunuzdur. Küçük ve şahane olan bu beldede harika kahvaltı yerleri bulunuyor. Peki Bodrum Gümüşlük kahvaltı mekanları nereler mi?

Bodrum Gümüşlük Kahvaltı Mekanları:

 • Ekmek Teknesi Gümüşlük
 • Cafe Mandarin Gümüşlük
 • Limon Gümüşlük
Ekmek Teknesi Gümüşlük: Gözlemeyi Denemeden Geçmeyin

Ev rahatlığında, yeşillikler arasında çeşit çeşit kahvaltı seçenekleri ile Ekmek Teknesi Gümüşlük, misafirlerini ağırlamaktan her daim memnun oluyor. Çocuklu aileler için de rahat ve ferah bir ortam sunan kahvaltı mekanı, özellikle serpme kahvaltısı ve gözlemeleri ile öne çıkıyor.

Çocuklar için çeşitli oyun alanları da sunan Ekmek Teknesi Gümüşlük, uygun fiyatları ile de öne çıkıyor.

Cafe Mandarin Gümüşlük: Reçel Sevenler Yaşadı

Denize nazır harika bir kahvaltı yapmak isterseniz gideceğiniz yer belli. Cafe Mandarin Gümüşlük. Birbirinden güzel, çeşit çeşit reçel, serpme kahvaltı, demli bir çay. Bu mekanda her şey çok leziz ve servis oldukça hızlı. Gümüşlük’e geldiyseniz ve karnınız açsa hiç düşünmeden girin.

Limon Gümüşlük Kahvaltı: En İyi Bodrum Kahvaltı Mekanları Arasında

Limon Gümüşlük, sadece Gümüşlük’ün değil Bodrum’un da en güzel mekanlarından. Yeşillikler arasında huzur dolu bir yer. Kahvaltısına diyecek söz yok zaten. Öyle bir ortamda sadece çay içseniz dahi keyif alırsınız. Ama Limon Gümüşlük, akşam da restoran hizmeti veriyor ve romantik akşam yemekleri için ideal yerlerden biri.

Bodrum’daki Diğer Kahvaltı Yerleri

Bodrum Kahvaltı mekanları listesine bir de Bodrum’daki diğer kahvaltı mekanlarını aldık. Bu mekanlar daha çok Bodrum’un köylerinde ya da kırsal alanlarında bulunuyor ve doğa ile iç içe yer alıyor. Özellikle serpme kahvaltı, köy kahvaltısı yapmak isteyenler ya da çeşit çeşit gözlemelerin tadına bakmak isteyenler için ideal. Bodrum kahvaltı tavsiyesi vermesek olmazdı buralara. Bu kahvaltı mekanları ise şunlar:

 • Rüzgarlı Bahçe (Ortakent Bodrum)
 • Yeşil Bahçe Kahvaltı Evi (Güvercinlik Bodrum)
 • Etrim Bodrum Köy Kahvaltısı (Etrim Mahallesi)
 • Yumurtacı by Halikarnas Tavukçusu (Yalıkavak)
 • Havva Ana Kahvaltı Evi (Gökçebel Mahallesi)
 • Parpali Köy Kahvaltısı (Türkmen Mevkii)

 

Bodrum’un diğer mekanları neler görmek için ise aşağıya linkleri bırakıyoruz. Tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz. 🙂

Bodrum Balık Restaurantları

Bodrum Lokantaları

Bodrum Barları

Bodrum Cafeleri

Bodrum Dondurmacıları

Bodrum Clubları

Bodrum Beach Clubları

Evet, Bodrum kahvaltı mekanları ve kahvaltı yerleri bu şekilde. Bunlar Bodrum’da en öne çıkan kahvaltı yerleri.