En İyi Bodrum Dondurmacıları

Bodrum Dondurmacıları

Bitez Dondurma

Bitez Dondurma

📞 (0252) 363 93 45
Gelato Pioppo Yalıkavak

Gelato Pioppo Yalıkavak

📞 0850 558 0999
Cold Stone Yalıkavak

Cold Stone Yalıkavak

📍 Yalıkavak, Çökertme Cd. No:12
Bodrum Dondurmacısı

Bodrum Dondurmacısı

📞 (0252) 313 15 00
Motto Gelato Bodrum

Motto Gelato Bodrum

📞 0555 700 05 78
Ardo Cafe&Dondurma Bodrum

Ardo Cafe&Dondurma Bodrum

📞 (0252) 319 20 31
Galateria 27 Dondurmacı

Gelateria 27 Gümbet

📞 0533 446 06 80
Beyler Künefe&Dondurma Gümbet

Beyler Künefe&Dondurma Gümbet

📞 0543 218 48 48
Turgutreis Doğal Dondurma

Turgutreis Doğal Dondurma

📞 0532 594 88 62

Bodrum Dondurma Mekanları – En İyi Bodrum Dondurmacıları

Sıcak bir yaz gününde biraz serinlemek için yapılacak en güzel şeylerden biri leziz mi leziz bir dondurma yemektir sanırız. Bodrum’da iseniz bu konuda çok şanslısınız. Çünkü Bodrum’da birbirinden güzel dondurmacılar bulunuyor. Gerek Bodrum merkezde olsun gerekse Bodrum’un Bitez, Gümbet, Yalıkavak gibi beldelerinden çok güzel dondurmacılar var. İster oturup soluklanıp yiyin, isterseniz de dondurmanızı aldığınız gibi Bodrum sahillerinde yürüyüşe çıkın. Karar tamamen sizin. Bizler de sizler için en iyi Bodrum dondurmacılarını derledik. Hadi buyrun.

Bodrum Dondurma Mekanları

  • Bitez Dondurma
  • Gelata Pioppo Yalıkavak
  • Cold Stone Yalıkavak
  • Bodrum Dondurmacısı
  • Motto Gelato Bodrum
  • Ardo Cafe&Dondurma
  • Galateria 27 Gümbet
  • Beyler Künefe&Dondurma
  • Turgutreis Doğal Dondurma
Bitez Dondurma

Bodrum Bitez Dondurma, Bodrum’un en büyük dondurma zinciri desek yanlış olmaz. Bodrum’un hemen hemen her beldesinde bulunan Bitez Dondurma, Bodrum sınırlarını da aşmış ve Antalya, Ankara, İstanbul gibi illerimizde de şubeleri bulunmakta. Bitez Dondurma’nın başarısının sırrı hem lezzetli ve taze ürünleri hem de ürün çeşitliliği. Çünkü Bitez Dondurma’ya gittiğinizde bulacağınız şey sadece dondurma değil. Çeşit çeşit wafflelardan çeşit çeşit tatlılara kadar birçok ürün bulunmakta. Üstelik kahvaltı yapmak isterseniz de dolu dolu bir serpme kahvaltı deneyebilirsiniz. Yani Bitez Dondurma sadece bir dondurmacı değil. Bodrum kahvaltı mekanları arasında da yerini alıyor.

Gelato Pioppo Yalıkavak

Yalıkavak’ta yer alan Gelato Pioppo, küçük, şirin bir dükkana sahip. Tasarımı ile de dikkat çeken dükkan birbirinden güzel dondurmalara ev sahipliği yapıyor. Özellikle mandalinalı ve bitter çikolatalı dondurmaları en çok tercih edilenlerden. Kimi kullanıcılara göre bir top dondurmanın biraz pahalı olduğu vurgulanmış fakat o lezzete değer dersek abartmış olmayız. Deneyin kendiniz karar verin. 🙂

Cold Stone Yalıkavak

Cold Stone, Amerika Birleşik Devletleri menşeili bir dondurma markası aslında. Türkiye pazarına İstanbul’da açtıkları ilk şube ile giriyorlar ve sonrasında Bodrum Yalıkavak Marina’da bir şube ile Bodrum’da dondurma sevenler ile buluştular. Cold Stone, yaptıkları dondurmaya sadece dondurma değil “Creation” diyorlar. Yaptıkları dondurmalara bu şekilde bir isim vermeleri bile yaptıkları işin kalitesini ispat eder nitelikte.

Bodrum Dondurmacısı

Bodrum merkezde bulunan Bodrum Dondurmacısı, en iyi Bodrum dondurmacıları listesine girmeyi kesinlikle hak ediyor. Ev yapımı, taze, orijinal lezzetleri ile gelen misafirini kesinlikle memnun ediyor. Gidenin müptelası olduğu birkaç lezzet var. İncirli, portakallı ve kavunlu. Tabii damak tadınıza uygun olarak başka tatlar da deneyebilirsiniz. Damak tadınıza uyan bir lezzet bulacağınıza çok eminiz.

Motto Gelato Bodrum

İtalyan dondurması konsepti ile Bodrum’da hizmet veren Motto Gelato, kapısından içeri girdiğiniz anda size İtalyan havasını yaşatacak. Leziz mi lezi dondurmaları ile güzel bir dinlenme alanı.

Ardo Cafe&Dondurma

Arda Cafe&Dondurma, çim bahçesi bulunan büyük bir dondurmacı. Akşam saatlerine kadar taze çay bulmanız da mümkün. Hem temiz bir imalatı var hem de kaliteli personeli. Üstelik mekan büyük olduğu için çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. Çocuklar için doğum günü kutlanmak adına harika bir mekan.

Galateria 27

Gümbet’te hizmet veren Galateria 27, bölgenin en iyi dondurmacılarından. Mekan sahipleri Antepli oldukları için künefe gibi yöresel lezzetler de bulmanız mümkün. Hele bunları dondurma ile taçlandırırsanız değmeyin keyfinize.

Beyler Künefe&Dondurma

Adından da anlaşılacağı üzere Beyler Künefe&Dondurma, künefe ile dondurmayı eşsiz şekilde harmanlıyor ve masanıza sunuyor. İki harika lezzetin bu muhteşem uyumunu başka yerde çok az bulursunuz.

Turgutreis Doğal Dondurma

Turgutreis Doğal Dondurma, Turgutreis’in ara sokaklarında kalan pek de göze batmayan bir yer. Ama dondurmanın bir tadına baktınız mı müptelası olursunuz. Adı üstünde doğal zaten. Bu yüzden Turgutreis’te gidilecek belki de en güzel dondurmacı.

 

 

 

Bodrum’un diğer mekanlarını görmek için ise aşağıya linkleri bırakıyoruz. Tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz. 🙂

 

Bodrum Kahvaltı Mekanları

Bodrum Balık Restaurantları

Bodrum Lokantaları

Bodrum Barları

Bodrum Cafeleri

Bodrum Clubları

Bodrum Beach Clubları