En İyi Bodrum Clubları – Bodrum Gece Kulüpleri 2020

Vittoria Restaurant Club Bodrum

Vittoria Restaurant Club

📞 (0252) 316 57 61
Funk Club Bodrum

Funk Club Bodrum

📞 0552 951 40 60
Benji Club Bodrum

Benji Club Bodrum

📞 0539 373 48 18
B1-Be One Club Gümbet Bodrum

B1-Be One Club Gümbet

📞 0555 894 11 10
Club Posh Gümbet Bodrum

Club Posh Gümbet

📞 0542 234 76 74
Sapphire Club Gümbet Bodrum

Sapphire Night Club Gümbet

📞 0531 234 96 99

Bodrum En İyi Gece Kulüpleri 2020 – Bodrum Night Clubları

Bodrum dünyaca ünlü plajlarının yanında dünya standartlarındaki gece kulüpleri ile de öne çıkıyor ve bu özelliği Bodrum’u Bodrum yapan etkenlerden biri. Güneşin batması ile yavaş yavaş hareketlenen caddeler ilerleyen saatlerde yaşanacak eğlencenin de ipucunu vermekte sanki. Bodrum gece hayatı sevenler yavaştan en iyi Bodrum club mekanlarına yol alıyor. Bodrum gece hayatı daha çok merkez ve Gümbet bölgesinde hareketli olsa da Yalıkavak, Türkbükü gibi beldeler de Bodrum’da eğlencenin en yoğun yaşandığı yerlerin başında geliyor. Ama yine de Bodrum gece hayatının kalbi Gümbet diye biliriz. Çünkü Gümbet Barlar Sokağı dünyaca ünlü ve en iyi Bodrum clubları bu sokak üzerinde konumlanmış diyebiliriz.

En İyi Bodrum Gece Kulüpleri 2020 Listesi

  • Vittoria Restaurant Club
  • Funk Club Bodrum
  • Bodrum Benji Club
  • B1-Be One Club Gümbet
  • Club Posh Gümbet
  • Sapphire Night Club Gümbet

Bodrum Ünlü Gece Kulüpleri

Vittoria Restaurant Club

Bodrum merkezde bulunan Vittoria Restaurant Club, açık havada eğlencenin tadını sonuna kadar çıkarabileceğiniz bir mekan. Sabaha kadar süren eğlencede Dj’in çaldığı müziklerle günün ilk ışıklarına kadar dans edebilir, kendinizden geçebilirsiniz.

Funk Club Bodrum

Bodrum Çarşı’da yer alan Funk Club Bodrum, kelimenin tam anlamıyla Bodrum’un kalbinde yer alıyor. Dönem dönem ünlü sanatçılara ve ünlü dj’lere ev sahipliği yapan mekan, gelen misafirlerini eğlenmeden göndermiyor desek yeridir. Bodrum’un en eski clublarından biri olan Funk Club Bodrum geçmiş tecrübesini çok güzel yansıtarak insanları eğlendirmeyi bir görev edinmiş durumda. Önceden rezervasyon yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Benji Club Bodrum

Değirmenlerin orada, Bardakçı Koyunun hemen yanında yer alan Benji Club, yeni açılan bir mekan olmasına rağmen sanki yıllardır hizmet veriyormuş gibi kaliteli hizmet sağlıyor. Civarlarda eğlenmek için iyi bir gece kulübü arıyorsanız Benji tam size göre.

B1-Be One Club Gümbet

B1-Be One Club, Bodrum gece hayatının kalbi olan Gümbet Barlar Sokağında. Uzun yıllardır hizmet veren mekan, en iyi Bodrum gece kulüpleri ve en iyi Gümbet gece kulüpleri arasında gösteriliyor. Fiyatlar bölgedeki mekanlarla nispeten aynı, ama şişe açtıracaksanız pazarlık yapabilirsiniz. Djlerin performansları ise görülmeye değer açıkçası.

Club Posh Gümbet

Yine Bodrum gece hayatının kalbinde, Gümbet’te bulunan Club Posh, sınırsızca eğlenmek isteyen yerli ve yabancı misafirlerin mekanı. Gümbet clubları arasında yer alan Club Posh, haftanın 2-3 günü çıkan ünlü djleri ile gelen herkesi eğlendirmeyi başaran mekanda üstelik birçok yerli ve yabancı dansçı bulunmakta.

Sapphire Night Club

En iyi Bodrum gece kulüpleri listemizin son sırasında ise yine Gümbet’te bulunan Gümbet Sapphire Night Club yer alıyor. Burası da Gümbet’teki diğer gece kulüpleri gibi eğlencenin sınırsız ve sabaha kadar sürdüğü bir mekan. Gece yarısı gibi kapılarını açan mekan sabah 5’e kadar açık kalıyor. Size ise sadece dans etmek ve eğlenmek kalıyor.

En iyi Bodrum mekanları listemizde bulunan Bodrum Clubları başlığı bu şekilde. Kendinize müziğe bırakın ve dans etmeye başlayın. 🙂

Bodrum’un diğer mekanlarını görmek için ise aşağıya linkleri bırakıyoruz. Tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz. 🙂

 

Bodrum Kahvaltı Mekanları

Bodrum Balık Restaurantları

Bodrum Lokantaları

Bodrum Barları

Bodrum Cafeleri

Bodrum Dondurmacıları

Bodrum Beach Clubları