En İyi Bodrum Balık Restaurantları 2020

Bodrum Merkez Balık Restaurantları 2020

Bodrum’un merkezinde birbirinden güzel balık restoranları bulunuyor. En beğendiğimiz 3 tanesini aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Berk Balık Restaurant Bodrum Merkez

Berk Balık Restaurant

📞 (0252) 313 00 66
Marina Sandal Restaurant Bodrum

Marina Sandal Balık Bodrum

📞 (0252) 316 00 50
Bodrum Kalamare Balık Restoranı

Bodrum Kalamare Restaurant

📞 (0252) 316 70 76

Bodrum Gümbet Balık Restaurantları

Gümbet de Bodrum’un merkezi gibi birçok güzel balık restaurantına ev sahipliği yapıyor. Denize sıfır ya da deniz manzaralı Gümbet balık restaurantları ise öne çıkanlar arasında.

Gümbet Annalivia Restaurant

Gümbet Annalivia Restaurant

📞 0534 621 77 77
Bodrum Gümbet Fener Fish Restaurant

Gümbet Fener Fish Restaurant

📞 (0252) 317 21 40
Gümbet Kaya Balık Meze Evi

Gümbet Kaya Balık Meze Evi

📞 0543 954 65 42

Bodrum Bitez Balık Restaurantları

Favori Bodrum Bitez restaurantlarımızı aşağıda sizler için listeledik. Mutlaka göz atın. Bitez, balık restoranları açısından oldukça zengin.

Marko Paşa Bitez Bodrum

Marko Paşa Bitez

📞 (0252) 363 75 05
Bodrum Bitez Balıkçısı

Bodrum Bitez Balıkçısı

📞 0507 141 30 13
Bodrum Bitez Köşem Balık Restaurant

Bitez Köşem Balık Restaurant

📞 (0252) 348 36 66

Bodrum Gümüşlük Balık Restaurantları

Gümüşlük, Bodrum’un en bohem, en güzel noktalarından biri. Güzel bir akşam yemeği için de en ideal Bodrum beldelerinden. Denize sıfır mekanlarda balığın yanı sıra birçok lezzetli yemek deneyebilirsiniz.

Gümüşlük Nazmi Restaurant

Gümüşlük Nazmi Restaurant

📞 (0252) 394 30 03
Güöüşlük Gümüşcafe Restaurant

Gümüşcafe Balık Restoranı

📞 (0252) 394 42 34

Bodrum Turgutreis Balık Restaurantları

En iyi Bodrum balık restaurantları Turgutreis’te de bulunuyor. Turgutreis hem diğer beldelere göre daha ekonomik hem de güzel manzaralar sunuyor sizlere.

Kadir Reis Fish Restaurant

Kadir Reis Fish Restaurant

📞 0531 660 39 12
Turgutreis Rota Balık

Turgutreis Rota Balık

📞 0543 319 86 67
Turgutreis Balık Restaurant

Turgutreis Balık Restaurant

📞 (0252) 382 87 59

Bodrum Yalıkavak Balık Restaurantları

Bodrum’un en meşhur balık restaurantlarından birkaçı Yalıkavak’ta bulunuyor. Aşağıda hem en meşhur Bodrum balık restaurantlarını görebilir hem de bizim favorilerimizi inceleyebilirsiniz.

Reis Balık Yalıkavak Bodrum

Reis Balık Restaurant Yalıkavak

📞 (0252) 385 51 51
Memedof Balık Restaurant Yalıkavak

Memedof Balık Restaurant Yalıkavak

📞 (0252) 385 46 46
Balıkçı Hasan'ın Yeri Yalıkavak Bodrum

Yalıkavak Balıkçı Hasan'ın Yeri

📞 (0252) 385 42 42

Bodrum Türkbükü Balık Restaurantları

Bodrum’daki balık restoranları için son beldemiz ise Türkbükü. Türkbükü de birbirinden güzel restaurantlara ev sahipliği yapıyor kesinlikle.

Garo's Balık Restaurant Türkbükü Bodrum

Garo's Restaurant Türkbükü

📞 (0252) 377 61 71
Atılay Balık Türkbükü Bodrum

Atılay Balık Türkbükü

📞 (0252) 377 50 95
Türkbükü Eda Balık Restaurant

Türkbükü Eda Balık Restaurant

📞 (0252) 377 50 30

Bodrum En İyi Restoranlar 2020 – Bodrum Rakı Balık Restoranları

Yıllardır ülkemizin en gözde tatil beldesi olan Bodrum yıllar geçse de eskimedi, modası geçmedi. Aksine her geçen gün biraz daha popüler oluyor, her kesime, her bütçeye hitap etmeye başlıyor. Denizin, güneşin, eğlencenin tadını çıkarabileceğiniz gibi Bodrum’da şahane mekanların, lezzetli mekanların ve harika manzaraların da tadını çıkarabilirsiniz. İşte en iyi Bodrum restoranları.

En İyi Bodrum Restaurantları 2020

 • Berk Balık Restaurant
 • Marina Sandal Balık Bodrum
 • Bodrum Kalamare Restaurant
 • Gümbet Annalivia Restaurant
 • Gümbet Fener Fish Restaurant
 • Gümbet Kaya Balık Meze Evi
 • Marko Paşa Bitez
 • Bodrum Bitez Balıkçısı
 • Bitez Köşem Balık Restaurant
 • Gümüşlük Melengeç Balık Restaurant
 • Gümüşlük Nazmi Restaurant
 • Gümüşcafe Balık Restoranı
 • Kadir Fish Restaurant
 • Turgutreis Rota Balık
 • Turgutreis Balık Restaurant
 • Reis Balık Restaurant Yalıkavak
 • Memedof Balık Restaurant Yalıkavak
 • Yalıkavak Balıkçı Hasan’ın Yeri
 • Garo’s Restaurant Türkbükü
 • Atılay Balık Türkbükü
 • Türkbükü Eda Balık Restaurant

Berk Balık Restaurant

Yıllardır Kumbahçe’de hizmet veren Bodrum Berk Balık Restaurant yıllardın eskimeyen ve değişmeyen lezzeti. Yıllardır mekana uğrayan müdavimlerinin yanı sıra ilk defa gelenleri de memnun yolcu edip onları da müdavimi haline getiriyor. 🙂

Günlük olarak tutulan taze balıkları ve onlarca çeşit mezesi sizlere sıcak bir mekan sunan Berk Balık, gün batımı izlemek için de en ideal Bodrum mekanları arasında.

Marina Sandal Balık Bodrum

Bodrum Marina’nın hemen dibinde yer alan Marina Sandal Balık, şahane bir lokasyona sahip öncelikle. En iyi Bodrum restaurantlarından biri. Giden herkes çıkarken ilk olarak servis kalitesinden ve işletmecisinin kibarlığından bahsediyor. gerçekten de öyle. Çalışan arkadaşlar ellerinden geldiğince sizlere yardım etmek için uğraşıyorlar. Yemek olarak da deniz levreği ve çirozu öneririz. Naçizane tavsiyelerimiz bunlardır. 🙂

Bodrum Kalamare Restaurant

Bodrum’un en güzel balık restaurantlarından biri olan Kalamare, size sıcak bir ortam ile müthiş lezzetler sunuyor. Özellikle arka bahçede oturursanız bu sıcak ve samimi ortamı daha iyi yaşayabilirsiniz. Balık kokoreçi ve ahtapot ızgarasını özellikle tavsiye ediyoruz. 

Gümbet Annalivia Restaurant

Gümbet’in ve Bodrum’un en iyi restaurantlarından biri olan Annalivia‘dan memnuniyetsiz ayrılma ihtimaliniz çok ama çok düşük. Birincisi yemekleri hem gözünüzü hem de karnınızı dıyuruyor. Gerçekten bölgedeki birçok mekana kıyasla porsiyonları oldukça büyük. E haliyle doyurucu. Bununla birlikte personel eğitimli ve mekanın işletmecisi çok ilgili. Tek tek masanıza gelip herhangi bir şeyin eksik olup olmadığını soruyor. Biz böyle ilgi ve alakanın yüksek olduğu mekanlara aşığız açıkçası.

Gümbet Fener Fish Restaurant

Gümbet Fener Fish Restaurant da bölgenin en nezih mekanlarından biri. İçeride çalınan soft ve hoş müzik yemeğe çok güzel eşlik eden bir arkadaş gibi adeta. Güler yüzlü hizmet alabileceğiniz lezzetli yemekler tadabileceğiniz bu şahane mekana mutlaka uğramalısınız. En iyi Bodrum restaurantları arasında burası da var kesinlikle.

Gümbet Kaya Balık Meze Evi

Bodrum’un ve Gümbet’in en ekonomik balık restoranlarından biri olan Kaya Balık, hem fiyatlarıyla hem de kezzetleriyle geleni memnun ediyor. Kışın giderseniz de içeride yaktıkları soba ile ortam daha bir otantik oluyor ve hoş bir hal alıyor. Daha samimi bir ortam arayanlar bu Bodrum mekanını tercih edebilir.

Marko Paşa Bitez

Marko Paşa sizlere sıcak bir aile ortamı sunuyor desek abartmış olmayız sanırız. İnsanlarla çok rahat tanışıp sosyalleşebileceğiniz bir mekan olan Marko Paşa’da belirli günlerde maç yayını da var. Hem rakınızı içip hem de maç izleyebileceğiniz hoş bir yer kısacası.

Bitez Balıkçısı

Ayakkabılarınızı, terliklerinizi çıkarıp kumlara basabileceğiniz, denizin dibindeki masalara oturabileceğiniz şahane bir yer Bitez Balıkçısı. Ünlü bir mutfak şefine sahip olan mekan özellikle yemek konusunda müşterilerini tatmin ediyor. E tabi ortamın güzelliğinin de harika olduğunu söylemeye gerek yok. Denize sıfır Bodrum restaurantları arasında en güzellerinden biri burası da.

Bitez Köşem Balık Restaurant

Açık mutfakları sayesinde hijyene verdikleri önemi sizlere gösteren bir mekan Köşem Balık Restaurant. Tereyağlı karides, közde patlıcan, ahtapot salatası mutlaka denemeniz gereken lezzetlerden. Yemekten sonra da tatlı ile aranız iyiyse ev baklavasını kesinlikle öneririz.

Gümüşlük Melengeç Balık Restaurant

Gümüşlük, rakı ve balık üçlüsünün en güzel tezahür edeceği mekanlardan biri de Gümüşlük Melengeç Balık Restaurant. Çok zarif ve ışıl ışıl bir mekan. Mekanın dizaynı ise gerçekten harika. Mekanın ambiansına göre özenle seçilmiş şarkılar ise huzurunuzu ve keyfinizi artıracak.

Gümüşlük Nazmi Restaurant

Tahta iskemleleri, masadaki çiçekleri ve denize sıfır manzarası ile Gümüşlük’te uğranılacak bir diğer güzel mekan da Nazmi Restaurant. Dinginlik ve huzur arayanlara ısrarla tavsiye ediyoruz. En hoş, en güzel, en iyi Bodrum balık restoranlarından biri kesinlikle.

Gümüşcafe Balık Restoranı

Yemekler, sunum, servis ve ortam beklentilerinizi öyle güzel karşılıyor ki, size yaşadığınız keyfin ayrıntılarının farkına varmak kalıyor geriye. Tabii ki bu bir tesadüf ve sürpriz değil: 1988 yılında kurulan Gümüşcafe Balık Restoranı, onca yıllık bir tecrübe, bilgi ve çabayla bugüne ulaşmış bir mekân.

Kadir Reis Fish Restaurant

Turgutreis’in sakin ve huzur dolu yerlerinden birinde bulunan Kadir Reis Fish Restaurant’ın kuruluş yılı 1956. Evet yanlış okumadınız 1956. Yarım asırdan daha uzun süredir hizmet veren Kadir Fish Restaurant, yılların tecrübesini sofralarınıza getiriyor.

Turgutreis Rota Balık

Hem yazın hem de kışın hizmet veren Turgutreis Rota Balık, bölgenin en güzel mekanlarından biri. Dışarıdan kendiniz satın aldığınız balıkları mekana getirebiliyorsunuz ve sizin için pişirebiliyorlar. Mezelerin ve ana yemeklerin porsiyonu da oldukça tatmin edici.

Turgutreis Balık Restaurant Bodrum

Fiyat-kalite performansı Turgutreis içinde en iyi restoranlarından biri diyebiliriz burası için. Mezeler gayet başarılı, yemekler leziz mi leziz. Kış aylarında dahi gitseniz dolu masalar görmeniz mümkün. Çünkü mekanın kendine has bir müdavim kitlesi var.

Reis Balık Yalıkavak

Yalıkavak’ta gözü kapalı gidilebilecek mekanlardan biri Reis Balık. Karides ve barbun her daim lezzetli ve doyurucu. Bunun yanında güzel salata çeşitleri de var. Ege mutfağını sevenlere duyrulur.

Memedof Balık Restaurant Yalıkavak

Memedof Balık Restaurant, 2001 yılı Mayıs ayında Mehmet – Tülin Çuhadar çifti tarafından Gölköy sahilinde faaliyete başladı. Önceleri Amatör bir yapıya sahip olan işletme, işlerin hızlı ilerlemesi sonunda büyümeye ve profesyonelliğe yöneldi. 2002 yılı Ekim ayında Marina Memedof hizmete girdi. 2006 yılı sezon sonunda Gölköydeki işletmenin otel olması nedeniyle 2007 yılı Haziran ayında Yalıkavak Memedof İşletmeye açıldı ve iki işletme de 12 ay boyunca hizmet vermeye devam ediyor.

Yalıkavak Balıkçı Hasan’ın Yeri

Mekanın öncelikle konumu çok güzel. Denizin üzerinde bir iskeledesiniz. Haliyle manzara da harika. Bundan daha da güzel olanı, Yalıkavak gibi bir yerde, böylesine güzel konumda olan bir mekanda, lezzet olarak da fiyat olarak da memnun kalacak olmanız. Civar restoranlara göre fiyatları oldukça makul.

Garo’s Restaurant Türkbükü

Sanırız Türkbükü’ndeki en şahane restaurantlardan birisi de burası. Garsonlar güleryüzlü ve kasıntısız. Mekan gayet şirin ve fiyatlar makul. Lezzetine ise diyecek yok. Mutlu ayrılacağınızı garanti edebileceğiz bölgedeki nadir yerlerden.

Atılay Balık Türkbükü

Türkbükü’nün en bilindik, en meşhur mekanlarından biri de Atılay Balık herhalde. Bu ünü de sonuna kadar hak ediyorlar. Hem lezzetli deniz ürünleri, hem güler yüzlü servis, hem kalite, hem manzara… her şey dört dörtlük.

Türkbükü Eda Balık Restaurant

Türkbükü’nde küçük bir aile işletmesi olan Eda Balık Restaurant, ne zaman giderseniz gidin sizi şaşırtmaz. Lezzetler de hizmet de ambians da hepsi harika.

Bodrum’un diğer mekanlarını görmek için ise aşağıya linkleri bırakıyoruz. Tıklayarak ilgili sayfaya gidebilirsiniz. 🙂

 

Bodrum Kahvaltı Mekanları

Bodrum Lokantaları

Bodrum Barları

Bodrum Cafeleri

Bodrum Dondurmacıları

Bodrum Clubları

Bodrum Beach Clubları